Atsijungti
Šiuo metu esate atsijungę.
Tęsti
Dėkojame už prenumeratą!
Patikrinkite savo el.pašto dėžutę, netrukus gausite savo išskirtinio kupono kodą!
DĖKOJAME UŽ SUSIDOMĖJIMĄ MŪSŲ NAUJIENLAIŠKIU

Prašome patvirtinti prenumeratą, paspaudus nuorodą, esančią el.laiške, kurį kątik Jums išsiuntėme. Ačiū!

Norėdami gauti savo kupono kodą, spauskite patvirtinimo nuorodą, esančią laiške, kurį tik ką jums išsiuntėme

Uždaryti
JŪSŲ ATSILIEPIMAI
top banner

Žaidimų nameliai vaikams – atraskite vaizduotės pasaulį

 

Šiais laikais kūrybiškumas kai kuriems vaikams atrodo senoviška. Jų akys yra  „prilipusios“ prie ekranų, o žaidimai lauke yra tai, ką jie daro vis rečiau. Smagaus žaidimų namelio sode dėka, vietoje buvimo namuose, savo vaikus skatinate žaisti lauke su savo draugais. Tai juos paverčia labiau bendraujančiais, padeda išlaikyti fizinę būklę ir moko naudotis savo vaizduote. vidaXL galite rasti keletą skirtingų žaidimų namelių, sūpynių rinkinių ir namelių su sūpynėmis IR čiuožykla.

 

 

Supkitės kaip galima aukščiau  

 

Kai savo vaikus nuvedate į žaidimų aikštelę, kai kuriems tėvams tikru iššūkiu tampa nerėkti „Atsargiai! Ne taip aukštai!“. Visgi, vaikams svarbu išmokyti žaisti bei savu būdu daryti tai, ką daro. Leiskite jiems suptis kaip galima aukščiau arba pasiekti bezdžionėlių skersinių viršų. Juos stebėti galite iš saugaus atstumo, o imtis veiksmų - prireikus. Ar turite pakankamai vietos savo kieme? Tuomet peržiūrėkite mūsų žaidimų namelius su čiuožykla ir dvigubomis sūpynėmis. Su šiuo žaidimų nameliu vaikai galės suptis vienas šalia kito ir žiūrėti kuris įsisups aukščiausiai!

 

 

Žaidimų namelis jūsų sode  

 

Žaidimų namelis reiškia linksmybes tiek jaunesniems, tiek vyresniems vaikams. Tai vieta sode, kur tėvai nėra įleidžiami bei kur jie gali elgtis taip, kaip nori. Žaidimų namelyje vaikai gali atsisėsti ir paskaityti knygą ar kartu su savimi atsinešti savo žaislus ir su jais žaisti. Peržiūrėkite vidaXL žaidimų namelius ir padarykite taip, jog žaidimas lauke vėl būtų smagus!

Rikiuoti pagal:
Perkamiausios prekės
Kaina:
Filtras
UŽSISAKYKITE MŪSŲ NAUJIENLAIŠKĮ

Išskirtiniai pasiūlymai mūsų nariams

Išparduodamos prekės

Naujos prekės ir mados

Gaukite 5 € nuolaidą**

vidaXL gerbia jūsų privatumą
*Atsisakyti naujienlaiškio galite bet kada
**perkant vidaXL prekių už €100