Atsijungti
Šiuo metu esate atsijungę.
Tęsti
Dėkojame už prenumeratą!
Patikrinkite savo el.pašto dėžutę, netrukus gausite savo išskirtinio kupono kodą!
DĖKOJAME UŽ SUSIDOMĖJIMĄ MŪSŲ NAUJIENLAIŠKIU

Prašome patvirtinti prenumeratą, paspaudus nuorodą, esančią el.laiške, kurį kątik Jums išsiuntėme. Ačiū!

Norėdami gauti savo kupono kodą, spauskite patvirtinimo nuorodą, esančią laiške, kurį tik ką jums išsiuntėme

Uždaryti
JŪSŲ ATSILIEPIMAI
top banner

Savo sodą apšvieskite su lauko švieselėmis iš vidaXL

 

Ilgiausia diena metuose jau praėjo, o tai reiškia, jog dienos vis trumpėja. Jei lauke vis dar norite sėdėti nakties metu, lauko apšvietimas yra būtinas. vidaXL rasite keletą skirtingų, skoningų bei funkcionalių šviestuvų, skirtų saulės kolektoriams, taškinėms lempoms, sieniniams šviestuvams ar tako apšvietimui sukurti. Jūsų sode nebus neapšviestos vietos!

 

 

Madingas ar funkcionalus? Kodėl ne abu?

 

Apšvietimas yra vienas iš svarbiausių elementų, prisidedančių prie jaukios atmosferos naktį jūsų sode. Pavyzdžiui, pasirinkite sieninį apšvietimą, kurį galėtumėte padėti tamsiame jūsų sodo kampe. Kita galimybė yra gražios švieselės, kurias galite padėti po medžiu ar paveikslu taip apšviečiant detales. Be šių madingų lauko švieselių, vidaXL taip pat yra vieta skirta rasti funkcionaliam (nesijaudinkite, taip pat ir gražiam) apšvietimui. Mūsų sensorinės lempos įsijungia, kai kas nors priartėja prie priekinių ar galinių durų. Be to, kartais naudinga pastatyti keletą lempučių ties tamsiu takeliu – taip išvengsite netikėto užlipimo ant gėlių lysvės. 

 

 

Sukurkite planą savo lauko apšvietimui

 

Visai kaip ir vidaus apšvietimui, gera idėja yra sukurti apšvietimo planą jūsų laukui. Išsiaiškinkite kurioms jūsų sodo vietoms reikėtų daugiau apšvietimo, kokią nuotaiką norėtumėte sukurti ir kokia jūsų lauko švieselių paskirtis. Ryškesnes švieseles pasirinkite palei takelį, dureles ar jūsų pavėsinę. Apšvietimui skirtam sukurti nuotaiką, galite rinktis švelnesnės šviesos tonus. Peržiūrėkite vidaXL asortimentą ir užtikrinkite, jog ateinantį rudenį nesėdėsite tamsoje!

Rikiuoti pagal:
Perkamiausios prekės
Kaina:
Filtras
Rodyti daugiau
UŽSISAKYKITE MŪSŲ NAUJIENLAIŠKĮ

Išskirtiniai pasiūlymai mūsų nariams

Išparduodamos prekės

Naujos prekės ir mados

Gaukite 5 € nuolaidą**

vidaXL gerbia jūsų privatumą
*Atsisakyti naujienlaiškio galite bet kada
**perkant vidaXL prekių už €100