Stebinantis asortimentas
Nemokamas pristatymas
Puikios kainos

Aprašymas

Šis medinis naktinis staliukas bus puikus pasirinkimas ieškantiems kaimiško žavesio jūsų namų interjerui. Prie lovos statomas staliukas su 2 stalčiais taip pat gali būti naudojamas kaip prie lovos statomas staliukas ar telefono staliukas.

 

Šis prie lovos statomas staliukas yra pagamintas iš masyvios perdirbtos medienos, kuri pasižymi skirtingų medžių, tokių kaip raudonmedis, tikmedis, mango, akacijos ir kitų savybėmis. Kiekvienas toks baldas yra unikalus ir šiek tiek skiriasi vienas nuo kito. Perdirbimo ženklai kiekvienam baldui suteikia unikalią išvaizdą bei įspūdingą vintažinį stilių. Kadangi šis baldas yra pagamintas iš perdirbtos medienos, jis gali turėti autentišką vertę bei turtingą istoriją atspindinčių trūkumų. Mediena yra iš natūraliai nukritusių medžių, valčių, medinių namelių ir t.t.

 

Tvirtas stalviršis idealiai tinka žadintuvui, skaitymo lempai, knygoms ir kitiems daiktams, taip pat išdėlioti fotografijų rėmeliams ar kitiems dekoratyviems daiktams. Stalčiai suteikia pakankamai vietos laikyti visokius mažesnius daiktus tvarkingai sudėtus ir patogiai pasiekiamus.

 

Ši medinė spintelė yra rankų darbo bei pagaminta ypač kruopščiai. Svarbi pastaba: naktinių staliukų spalvos šiek tiek skiriasi, todėl kiekvienas jų yra unikalus; atranka pristatymui yra atsitiktinė.

Specifikacijos

  • Medžiaga: perdirbtos medienos masyvas
  • Matmenys: 40 x 30 x 51 cm (plotis x gylis x aukštis)
  • Su 2 stalčiais
  • Rankų darbo
  • EAN: 8718475568964
  • SKU: 244487
  • Brand: vidaXL

vidaXL Naktinis staliukas, masyvi perdirbta mediena, 40x30x51cm

Prekinis ženklas : vidaXL
Pardavėjas : vidaXL
81.99 €
Su PVM
Yra sandėlyje
NEMOKAMAS pristatymas, NEMOKAMAS grąžinimas
Pristatymo laikas: 5 darbo dienos
Loading...