Atsijungti
Šiuo metu esate atsijungę.
Tęsti
Dabar pradėsite gauti mūsų naujienlaiškius!
assortment_usp
Stebėkite savo pašto dėžutę, kelių valandų bėgyje gausite elektroninį laišką su kupono kodu.
*Minimali užsakymo vertė yra €100,-. Nuolaida galiona tik vidaXL ženklo prekėms. vidaXL gerbia jūsų privatumą. Prenumeratą atšaukti galite bet kada.
close
DĖKOJAME UŽ SUSIDOMĖJIMĄ MŪSŲ NAUJIENLAIŠKIU

Prašome patvirtinti prenumeratą, paspaudus nuorodą, esančią el.laiške, kurį kątik Jums išsiuntėme. Ačiū!

Norėdami gauti savo kupono kodą, spauskite patvirtinimo nuorodą, esančią laiške, kurį tik ką jums išsiuntėme

Uždaryti
JŪSŲ ATSILIEPIMAI

Kėdės

Kėdės

Rikiuoti pagal:
Perkamiausios prekės
Kaina:
Filtras
info_outline

Tai yra rekomenduojama tiekėjo mažmeninė kaina.

info_outline

Tai yra rekomenduojama tiekėjo mažmeninė kaina.

Deja, jūsų ieškomos prekės jau nėra parduotuvėje. Panašias prekes rasite čia.

Įvairių formų ir dydžių kėdės

Jeigu jūs ieškote aukštos kokybės kėdės, vidaXL patenkins jūsų poreikius. Jūs rasite didelį asortimentą valgomojo kėdžių, baro taburečių, fotelių, supamųjų kėdžių ir netgi masažo kėdžių. Mes stengiamės išlaikyti mūsų asortimentą kuo įvairesnį, gamindami baldus iš įvairių medžiagų, spalvų ir modelių.

Išsirinkite kėdę taisyklingai laikysenai

Patogus sėdėjimas yra viena iš svarbiausių kėdės savybių. Niekas nemėgsta nepatogių kėdžių! Prieš perkant kėdę būtina apsvarstyti daug dalykų. Vienas iš jų – kėdės aukštis. Svarbu, kad sėdint kėdėje, jūsų  abi pėdos pilnai pasiektų žemę. Antras klausimas, kurį būtina apsvarstyti – kėdės medžiaga. Kėdė turi būti pakankamai minkšta, kad suteiktų patogumą. Be to, kai kurie žmonės mėgsta kėdes su porankiais ar aukštu atlošu, bet tai tik asmeninis pasirinkimas. Gera žinia jums... pas mus vidaXL, mes turime visas jas!!!

Kėdė bet kokiam interjerui

vidaXL jūs rasite didžiulį kėdžių asortimentą. Nuo elegantiškų valgomojo kėdžių iki akį žėrinčių modernių kėdžių ar stilingų baro taburečių iki baro drugelio formos kėdžių ar masažo kėdžių. Dabar madinga sujungti skirtingus stilius. Derinkite klasikinį medinį valgomojo stalą su balta, vamzdžio rėmo kėde, taip sukurdami savo eklektišką stilių. Tokia kombinacija jūsų interjerą padarys įdomiu ir unikaliu. Svetainės baldus galima derinti tokiu pat principu. Galite pasirinkti atitinkamą fotelį ar eksperimentuoti su kito stiliaus baldu taip sukurdami dar ryškesnį efektą!

Aukšto valgomojo stalo baro kėdės

Jeigu jūs turite aukštą valgomojo stalą ar pusryčių barą jums reikia įsigyti keletą nuostabių ir stilingų naujų baro kėdžių! Šių kėdžių aukštis yra visada reguliuojamas, taip stalas bus visada lengvai pasiekiamas. Žaiskite saugiai – baltas ar juodas variantas, arba beprotiškai – išsirinkite kėdės spalvą, kuri rėžia jūsų akį!

Likęs laikas:
Dabartinis kainos pasiūlymas:
Nepraleiskite mūsų akcijų
€5,- nuolaida*
checkmark

Tik Prenumeruotojui skirti ypatingi pasiūlymai

checkmark

Mūsų naujų prekių peržiūra

checkmark

Atnaujinimai visiems mūsų nuolaidų kuponams

checkmark

Naujausių tendencijų įkvėpimas

€5,- nuolaida*
smiley_joy
Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį
*Minimali užsakymo vertė yra €100,-. Nuolaida galiona tik vidaXL ženklo prekėms. vidaXL gerbia jūsų privatumą. Prenumeratą atšaukti galite bet kada.
close