Atsijungti
Šiuo metu esate atsijungę.
Tęsti
Dabar pradėsite gauti mūsų naujienlaiškius!
assortment_usp
Stebėkite savo pašto dėžutę, kelių valandų bėgyje gausite elektroninį laišką su kupono kodu.
*Minimali užsakymo vertė yra €100,-. Nuolaida galiona tik vidaXL ženklo prekėms. vidaXL gerbia jūsų privatumą. Prenumeratą atšaukti galite bet kada.
close
DĖKOJAME UŽ SUSIDOMĖJIMĄ MŪSŲ NAUJIENLAIŠKIU

Prašome patvirtinti prenumeratą, paspaudus nuorodą, esančią el.laiške, kurį kątik Jums išsiuntėme. Ačiū!

Norėdami gauti savo kupono kodą, spauskite patvirtinimo nuorodą, esančią laiške, kurį tik ką jums išsiuntėme

Uždaryti
JŪSŲ ATSILIEPIMAI

Sofos

Sofos

Rikiuoti pagal:
Perkamiausios prekės
Kaina:
Filtras
info_outline

Tai yra rekomenduojama tiekėjo mažmeninė kaina.

info_outline

Tai yra rekomenduojama tiekėjo mažmeninė kaina.

Deja, jūsų ieškomos prekės jau nėra parduotuvėje. Panašias prekes rasite čia.

Patogios sofos vidaXL

Svetainė be sofos tai kaip dešrainis be dešrelės… visiškai nepriimtina! Sofa tampa kambario traukos centru ir erdvėje sujungia visus kitus baldus. Pridėkite keletą nuostabių naujų kėdžių ir gražų kilimą. Darbą baigsite greičiau nei galvojote! Jei ieškote patogios sofos, čia iš tiesų yra tinkama vieta. Čia, vidaXL, rasite keletą aukštos kokybės kampinių sofų, fantastiškas sofas - lovas ir nuostabias dvivietes ar trivietes sofas.

Tinkamos sofos pasirinkimas

Naujos sofos pasirinkimas dažnai yra sudėtingas išbandymas. Tiesiog egzistuoja begalybė pasirinkimų. Pirmiausia, atkreipkite dėmesį į sofos formą. Galite pasirinkti dvivietę ar trivietę sofa, visgi, kampinė sofa šiais laikais taip pat yra labai populiari. Kampinės sofos dėka, norint prisėsti šalia, jums nereikės pridėti papildomų kėdžių, nes sofa jau ir taip turi pakankamai sėdimos vietos. Be to, sofos yra pagamintos iš daugybės skirtingų medžiagų. Ką pasirinksite priklauso nuo jūsų pačių. Odinė sofa gali atrodyti labai prabangiai, bet kai kuriems žmonėms ji gali atrodyti šalta. Galiausia, atkreipkite dėmesį į savo sofos išmatavimus. Išsirinkite šaunią vietą svetainėje bei atidžiai išmatuokite kiek jos turite. Linkime jums didžiausios sėkmės, be to, esame įsitikinę, jog priimsite tinkamiausią sprendimą!

Tinkamų dekoracijų pasirinkimas

Kai jau pasirinkote sofą, atėjo metas dekoracijoms. Tai gali skambėti keistai, tačiau keleta pagalvėlių ar dekoratyvus pledas jūsų lovą gali paversti dar gražesne. Neutralios spalvos sofą galite pagyvinti su keleta spalvotų pagalvėlių su raštu ar be jo. Šiltas pledas ant porankio atrodo fantastiškai, tačiau jis taip pat yra šauni detalė skirta sušilti atšalus orui naktį. Pasilinksminkte rinkdami aksesuarus, čia, vidaXL!

Likęs laikas:
Dabartinis kainos pasiūlymas:
Nepraleiskite mūsų akcijų
€5,- nuolaida*
checkmark

Tik Prenumeruotojui skirti ypatingi pasiūlymai

checkmark

Mūsų naujų prekių peržiūra

checkmark

Atnaujinimai visiems mūsų nuolaidų kuponams

checkmark

Naujausių tendencijų įkvėpimas

€5,- nuolaida*
smiley_joy
Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį
*Minimali užsakymo vertė yra €100,-. Nuolaida galiona tik vidaXL ženklo prekėms. vidaXL gerbia jūsų privatumą. Prenumeratą atšaukti galite bet kada.
close