Atsijungti
Šiuo metu esate atsijungę.
Tęsti
Dabar pradėsite gauti mūsų naujienlaiškius!
assortment_usp
Stebėkite savo pašto dėžutę, kelių valandų bėgyje gausite elektroninį laišką su kupono kodu.
*Minimali užsakymo vertė yra €100,-. Nuolaida galiona tik vidaXL ženklo prekėms. vidaXL gerbia jūsų privatumą. Prenumeratą atšaukti galite bet kada.
close
DĖKOJAME UŽ SUSIDOMĖJIMĄ MŪSŲ NAUJIENLAIŠKIU

Prašome patvirtinti prenumeratą, paspaudus nuorodą, esančią el.laiške, kurį kątik Jums išsiuntėme. Ačiū!

Norėdami gauti savo kupono kodą, spauskite patvirtinimo nuorodą, esančią laiške, kurį tik ką jums išsiuntėme

Uždaryti
JŪSŲ ATSILIEPIMAI

Apšvietimas

Apšvietimas

Rikiuoti pagal:
Perkamiausios prekės
Kaina:
Filtras
info_outline

Tai yra rekomenduojama tiekėjo mažmeninė kaina.

info_outline

Tai yra rekomenduojama tiekėjo mažmeninė kaina.

Deja, jūsų ieškomos prekės jau nėra parduotuvėje. Panašias prekes rasite čia.

Skoningas apšvietimas

Namai be tinkamo apšvietimo nėra baigti. Su apšvietimu lengvai sukursite jaukią atmosferą, todėl tam tikros jūsų namų dalys išsiskirs. Apšvietimas yra prieinamas daugybe formų ir dydžių, nuo ypač modernaus iki klasikinio. Be dekoracijos vaidmens, lempa taip pat yra labai funkcionali. Vakarieniaujant smagu matyti kas yra jūsų lėkštėje. vidaXL turi didelį įvairaus apšvietimo pasirinkimą.

Skirtingų stilių apšvietimo įrenginiai

Čia, vidaXL, galite rasti įspūdingą šviestuvų, tinkamų moderniems, klasikiniams ir visiems tarp jų esantiems interjerams, pasirinkimą. Moderni, reguliuojama arkinė lempa gali būti padėta šalia jūsų sofos, taip sukuriant papildomą apšvietimą, kai norite pailsėti su gera knyga rankoje. Čia taip pat galite rasti šviestuvus iš Philips LivingColors kolekcijos. Kadangi su nuotolinio valdymo pultu galite pasirinkti šių šviestuvų spalvą, jie užtikrins jaukią atmosferą. Žibinto formos kabantis šviestuvas puikiai atrodys klasikiniame interjere. Taip pat labai madinga žaisti su stiliais, pavyzdžiui, savo šiuolaikiškam interjerui pasirinkite klasikinę lempą. Įsitikinkite, jog jo spalvos derės su jūsų baldais. 

Sukurkite apšvietimo planą

Pasirenkant naują šviestuvą, svarbu, jog jos sukurtų vienovę; o tai padaryti galima įsitikinus, jog yra apšviestos tinkamos jūsų namų vietos. Pirmiausia, pagalvokite kur norėtumėte, jog jūsų šviestuvai būti padėti bei pasirinkite to paties stiliaus šviestuvus. Šie apšvietimo įrenginiai gali skirtis forma ir spalva, visgi, svarbu, jog jie turėtų tą pačią išvaizdą.

Saugokite savo akis ir pasirinkite tinkamą šviesos intensyvumą

Ar jau pasirinkote gražias lempas savo namams? Jei taip, labai svarbu pasirinkti tinkamas lemputes. Knygos skaitymas esant blogam apšvietimui gali varginti jūsų akis, o mes to nenorime, tiesa? Taip pat šviestuvus virš valgomojo stalo ir šalia kėdžių rekomenduojama statyti ryškesnius nei pagrindinis apšvietimas kambaryje.

Likęs laikas:
Dabartinis kainos pasiūlymas:
Nepraleiskite mūsų akcijų
€5,- nuolaida*
checkmark

Tik Prenumeruotojui skirti ypatingi pasiūlymai

checkmark

Mūsų naujų prekių peržiūra

checkmark

Atnaujinimai visiems mūsų nuolaidų kuponams

checkmark

Naujausių tendencijų įkvėpimas

€5,- nuolaida*
smiley_joy
Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį
*Minimali užsakymo vertė yra €100,-. Nuolaida galiona tik vidaXL ženklo prekėms. vidaXL gerbia jūsų privatumą. Prenumeratą atšaukti galite bet kada.
close