Atsijungti
Šiuo metu esate atsijungę.
Tęsti
Dėkojame už prenumeratą!
Patikrinkite savo el.pašto dėžutę, netrukus gausite savo išskirtinio kupono kodą!
DĖKOJAME UŽ SUSIDOMĖJIMĄ MŪSŲ NAUJIENLAIŠKIU

Prašome patvirtinti prenumeratą, paspaudus nuorodą, esančią el.laiške, kurį kątik Jums išsiuntėme. Ačiū!

Norėdami gauti savo kupono kodą, spauskite patvirtinimo nuorodą, esančią laiške, kurį tik ką jums išsiuntėme

Uždaryti
JŪSŲ ATSILIEPIMAI

Veidrodžiai

Rikiuoti pagal:
Perkamiausios prekės
Kaina:
Filtras
Deja, jūsų ieškomos prekės jau nėra parduotuvėje. Panašias prekes rasite čia.

Pažiūrėkite į save viename iš mūsų gražiųjų veidrodžių

Veidrodėli, veidrodėli, pasakyk, kas pasaulyje gražiausia? Ar esate iš tų žmonių, kurie į savo atvaizdą veidrodyje žvilgteli kiekvieną kartą pasitaikius galimybei, ar iš tų, kurie tai daro tik valydamiesi dantis? Nesvarbu kokią paskirtį jums turi veidrodis, jis yra nepakeičiamas kiekvienuose namuose! Veidrodis nėra skirtas tik pažvelgti kaip šauniai atrodote, jis taip pat gali sukurti optinę iliuziją, tad erdvė atrodys didesnė. Čia vidaXL, rasite didžiulę gausybę nuostabių pastatomų veidrodžių, papuošalų spintelių su veidrodžiais ir, įvairių mažesnių kosmetinių veidrodėlių.

Dideli ir maži dekoratyviniai veidrodžiai

Šiais laikais veidrodžiai yra visokių formų ir dydžių. Didelis veidrodis persirengimo kabinoje visuomet leidžia pažiūrėti į save visu ūgiu. Be to, didelis veidrodis mažą kambarį optiškai padidins. Tai taip pat tinka sieniniams veidrodžiams. Jei savo veidrodžius išdėliosite teisingai, erdvę galite paversti į šviesesnę ir sukurti naują, šviežią ir gyvą atmosferą! Čia vidaXL, tai nėra susiję vien tik su dideliais, žvilgsnius traukiančiais veidrodžiais jūsų svetainėje ar koridoriuje. Mes taip pat siūlome stulbinančią gausybę mažesnių dizainų, kurie puikiai tiks pastatyti ant šalia jūsų lovos esančio staliuko!

Apšviesti veidrodžiai

Kai kalbame apie veidrodžius, geras apšvietimas yra tiesiog būtinas. Vonios kambario veidrodis yra ypač dažnai naudojamas ir turi būti gerai apšviestas. Čia, vidaXL, rasite daugybę apšviestų veidrodžių, taip pat ir gražias spinteles su LED apšvietimu papuošalams laikyti bei veidrodines duris... ko daugiau gali prireikti? Įmontuotas LED lempos dėka, atidarius komodą, jūsų papuošalai yra visada puikiai apšviečiami ir matomi. Uždarius komodą, jūs stebėsitės, kaip nuostabiai atrodote gražiame veidrodyje su švelnaus atspalvio mediniu rėmu!

UŽSISAKYKITE MŪSŲ NAUJIENLAIŠKĮ

Išskirtiniai pasiūlymai mūsų nariams

Išparduodamos prekės

Naujos prekės ir mados

Gaukite 5 € nuolaidą**

*Atsisakyti naujienlaiškio galite bet kada
**perkant vidaXL prekių už €100