Pasiūlymai 24/7
Nemokamas pristatymas visoms prekėms
Kaina24 vertinimas: 8 / 10

Įrankiai

Rodoma: 1-48 iš 3760
  • ...

Įrankiai visų amatų meistrams

Vienas vidaXL privalumų – labai didelis prekių pasirinkimas. Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite ne tik baldus, sporto reikmenis, bet ir įrankius. Nesvarbu, are esate profesionalus meistras ar mėgėjas – vidaXL siūlo prekes visiems. Specializuotose įrankių parduotuvėse dažnai tenka mokėti nemažas sumas už specializuotus įrankius. Tačiau vidaXL nori jums pasiūlyti puikų įrangos ir įrankių pasirinkimą už pačią geriausią kainą. Rasite ne tik mūsų, vidaXL prekės ženklo produktų, bet ir gerai žinomų prekės ženklų - Toolpack, Brennenstuhl ir ProPlus įrankių.

Įvairios paskirties įranga ir įrankiai

vidaXL rasite įvairiausios paskirties statybinių medžiagų, pavyzdžiui, langus, sienos plokštes ir durų įrangą. Be to, turime medžiagų elektrikams ir įvairiausių tvorų, įrengimui dideliuose plotuose. Pažvelgę į mūsų įrankių skiltį, išties nustebsite dėl prekių gausos. Kadangi turime prekių ir profesionalams, ir mėgėjams, mūsų internetinėje parduotuvėje rasite absoliučiai viską, ko gali prireikti. Stengiamės siūlyti kuo didesnį prekių pasirinkimą, kad įtiktumėme kiekvienam meistraujančiam!

Žvilgtelėkite į mūsų siūlomus įrankius aukcionuose ir į kitus pasiūlymus

Geri pasiūlymai pradžiugina kiekvieną. Todėl rasite įvairiausius aukcionus bei dienos ir savaitės pasiūlymus. Paieškokite mūsų parduotuvėje, ir galbūt rasite būtent tokią įrangą ir įrankius, kokių reikia jums. Paskubėkite, nes galite praleisti geriausią pasiūlymą!

Peržiūrėti daugiau