Atsijungti
Šiuo metu esate atsijungę.
Tęsti
Dabar pradėsite gauti mūsų naujienlaiškius!
assortment_usp
Stebėkite savo pašto dėžutę, kelių valandų bėgyje gausite elektroninį laišką su kupono kodu.
*Minimali užsakymo vertė yra €100,-. Nuolaida galiona tik vidaXL ženklo prekėms. vidaXL gerbia jūsų privatumą. Prenumeratą atšaukti galite bet kada.
close
DĖKOJAME UŽ SUSIDOMĖJIMĄ MŪSŲ NAUJIENLAIŠKIU

Prašome patvirtinti prenumeratą, paspaudus nuorodą, esančią el.laiške, kurį kątik Jums išsiuntėme. Ačiū!

Norėdami gauti savo kupono kodą, spauskite patvirtinimo nuorodą, esančią laiške, kurį tik ką jums išsiuntėme

Uždaryti
JŪSŲ ATSILIEPIMAI

Sporto Reikmenys

Sporto Reikmenys

Rikiuoti pagal:
Perkamiausios prekės
Kaina:
Filtras
info_outline

Tai yra rekomenduojama tiekėjo mažmeninė kaina.

Deja, jūsų ieškomos prekės jau nėra parduotuvėje. Panašias prekes rasite čia.

Sporto prekės vidaXL

Ar esate sporto entuziastas, o gal tik pradedate sportuoti? vidaXL mes siūlome tinkamas prekes kiekvienam, nesvarbu ar jau pasiekėte geriausių rezultatų ar tik siekiate jų. Esame žinomi dėl plataus prekių pasirinkimo, taip pat ir įrangos sportui srityje. Pažvelgę į mūsų sporto prekių kategoriją įsitikinsite, kad pagalvojome apie kiekvieną atletą. Mūsų internetinėje parduotuvėje galite įsigyti pavalkus žirgams, smiginio rinkinius, treniruoklius ir nardymo kostiumus. Dėl mūsų patrauklių kainų tikrai ryšitės išbandyti save sporto srityje. Jei pasirinkta sritis jums nepatiks, galėsite pasirinkti kitą sporto šaką, neišleisdami daug pinigų.

Pradėkite sportuoti su mūsų sporto įranga

Sportas - sveikata! Tačiau ne visada lengvai įvykdomas dalykas. Jei dirbate pilną darbo dieną, visai nesunku pamiršti apie sportą. Tiems, kuriems stinga laiko, mes turime keletą praktiškų sporto reikmenų pasiūlymų tokių, kaip mini namų treniruokliai. Galėsite sportuoti nesikeldami nuo darbo stalo – namuose ar biure. Jeigu jums labiau tinkami atpalaiduojantys jogos pratimai, mūsų vidaXL parduotuvėje rasite įvairiausių jogos kilimėlių. Sekite savo sporto rezultatus su mūsų šauniais sportiniais laikrodžiais ir apyrankėmis.

Sporto prekės ir žaidimai

Sportuoti yra ne tik sveika, bet ir padeda atsipalaiduoti. Todėl mes siūlome ne tik įvairius treniruoklius, bet ir įvairiausius, mažiau varginančius sporto reikmenis. Pažaiskite smiginį ar meskite iššūkį šeimai ir draugams, žaidžiant biliardą arba oro ritulį!  Peržiūrėkite visa mūsų asortimentą vidaXL.lt

Likęs laikas:
Dabartinis kainos pasiūlymas:
Nepraleiskite mūsų akcijų
€5,- nuolaida*
checkmark

Tik Prenumeruotojui skirti ypatingi pasiūlymai

checkmark

Mūsų naujų prekių peržiūra

checkmark

Atnaujinimai visiems mūsų nuolaidų kuponams

checkmark

Naujausių tendencijų įkvėpimas

€5,- nuolaida*
smiley_joy
Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį
*Minimali užsakymo vertė yra €100,-. Nuolaida galiona tik vidaXL ženklo prekėms. vidaXL gerbia jūsų privatumą. Prenumeratą atšaukti galite bet kada.
close