Stebinantis asortimentas
Nemokamas pristatymas
Puikios kainos

 

Visada puiki kaina su vidaXL nuolaidomis ir pasiūlymais!

Norėdami niekada nepraleisti vidaXL nuolaidos kodo, dažnai lankykitės šiame puslapyje! Čia rasite naudingą galiojančių nuolaidų kodų sąrašą, tad visada galėsite pasinaudoti geriausiais pasiūlymais. Nuolaidos kodas neatitinka jūsų poreikių? Tuomet peržiūrėkite mūsų kasdieninius bei savaitinius pasiūlymus arba užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį.

Gero apsipirkimo!

 
 

 

 

         20€ nuolaida lauko baldų komplektams  >         

 su kodu: Komplektai 

 

 

Galioja vidaXL prekinio ženklo baldų komplektams  kampanijos puslapyje nurodytiems gaminiams.Minimali užsakymo vertė 299 €.

Su kitais kuponų kodais nesumuojama.

Galioja nuo: 2020-02-05

Galioja iki: 2020-02-29

 

 

Nėra nuolaidos daiktui, kurio taip norite? Tuomet užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį! Gausite €5 nuolaidą savo užsakymui bei visuomet būsite informuoti, gausite specialius pasiūlymus, žinosite apie vykstančius išpardavimus bei mes jus įkvėpsime!


 

 

Šiame tinklapyje rasite naujausius, kiekvieną dieną bei kiekvieną savaitę skelbiamus vidaXL pasiūlymus. Niekada nepraleiskite ypatingų pasiūlymų jūsų mėgstamiausioms prekėms ir sužinokite apie pasiūlymus jau dabar! 

 Tikrinkite mūsų nuolaidų kodus ir pasinaudokite ypatingais pasiūlymais bei išpardavimais!


 VidaXL labai vertina gerą kainą. Kas gali būti geriau nei įsigyti savo mėgstamus daiktus su puikia nuolaida?! Todėl reguliariai suteiksime galimybę pirkti įvairias prekes už mažiausias kainas. Stebėkite vidaXL nuolaidų kodus, kuriuos rasite šiame puslapyje. Be šaunių nuolaidų, visuomet galite būti tikri, jog pirkinio pristatymas yra 100% nemokamas, nepriklausomai nuo to, ar perkate mažytį hamaką žiurkėnui, didelį sodo baldų komplektą ar skandinaviško stiliaus virtuvines kėdes.
 
Daugiau niekada nepraleiskite ypatingo pasiūlymo ar nuolaidos kodo!


Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir daugiau niekada nepraleiskite ypatingų pasiūlymų, išskirtinių išpardavimų ar nuolaidos kodų. Su jumis nuolatos dalinsimės karščiausiomis naujienomis bei madomis, ypatingais pasiūlymais ir nauju mūsų produktų asortimentu. Užsiregistravę naujienlaiškiui, gausite €5 nuolaidą savo kitam užsakymui.
 
Produktai, kurie dėmesio centre yra dienai arba netgi visai savaitei.


Visi mūsų produktai nusipelno ypatingo dėmesio. Būtent todėl kasdien siūlome nuostabius pasiūlymus: nuo vidaus bei lauko baldų iki stacionarių dviračių bei įrankių. Pasirodžius mūsų dienos pasiūlymams, turite veikti greitai, nes jie galioja tik 24 valandas. Jei jums reikia daugiau laiko, visada galite pasinaudoti mūsų savaitiniais pasiūlymais. Jie, kaip tikriausiai jau atspėjote, galioja visą savaitę. Taip pat mūsų puslapyje rasite įvairius puikius produktus už geresnę kainą.


 
Todėl pažymėkite šį tinklalapį, užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir daugiau niekada nepraleiskite vidaXL ypatingų pasiūlymų ar nuolaidos kodų!