L formos sodo sofos

null

Patogios L formos sodo sofos

Jei šią vasarą nori patogiai sėdėti, įsigyk savo L formos sodo sofą! Renkantis sodo baldus, svarbu turėti pakankamai vietos sėdėjimui. Gali rinktis sodo suoliuką su keliomis kėdėmis, tačiau didelė L formos sodo sofa yra net geriau. Su tokia patogia poilsio sofa galėsi valandų valandas mėgautis poilsiu po saule.

 

Įvairių stilių L formos sodo sofos

vidaXL L formos sodo sofos yra kampinės sofos, kurių viena pusė yra ilgesnė už kitą, visai kaip raidė „L“. Jos gali būti 3, 4, 5 ar net 6 vietų sofos. L formos sofos gali būti surinktos arba sudarytos iš sekcinių sofų, kurias gali perkelti į bet kurią norimą formą. L formos sofa puikiai tinka susirinkus draugams, nes taip su jais lengva bendrauti. Šios sofos taip pat turi atskirą otomanę, kuri prireikus gali tapti mažu stalu. Su tokiomis modulinėmis sofomis pajusi ką reiškia universalumas, nes jas visada galėsi perstatyti taip, kad geriausia atitiktų tavo sodo aplinką.

 

L formos sodo sofos – lengva surinkti ir judinti iš vienos vietos į kitą

Norint užtikrinti, jog visos detalės bus lengvos, gali pasirinkti L formos sodo sofą. Taip šaltuoju metų laiku sodo sofą bus dar paprasčiau padėti laikymui. Be to, poliratanas yra šiuolaikiška, ilgaamžiška ir įvairioms oro sąlygoms atspari bei lengvai valoma medžiaga. „L“ formos sodo sofa turi metalinį rėmą, pagamintą iš milteliniu būdu dengto plieno, kuris nerūdija. Siekiant visiško komforto, turime prie L formos sodo sofų derančių spalvų pagalvėles ir atlošus. Sodo baldų komplektų nepamiršk įnešti į vidų kai lyja, sninga ar audros metu.

Žiūrėti daugiau Žiūrėti mažiau
(0 rezultatai)