Stebinantis asortimentas
Nemokamas pristatymas
Puikios kainos
Kiyoh vertinimas: 8 / 10 (1200 atsiliepimai)

Industrinis interjero stilius

Interjero stilius, kuris yra šiek tiek šiurkštus ties kraštais

 

Industrinis stilius savo pavadinimą gavo iš fabrikų ir kitų pramonės pastatų, kurie buvo paversti gyvenamosiomis patalpomis su aukštomis lubomis, dideliais langais ir grindimis iš betono ar medienos. Šio interjero ypatybės yra šiurkščios, neapdirbtos medžiagos, tokios kaip oda, mediena ir metalas bei neutralios, tačiaus ryškios spalvos.


 

 

       

 

Medžiagos yra svarbiausios

Medžiagos yra vienas iš pagrindinių industrinio stiliaus aspektų. Pasirink tokias medžiagas, kurios sukurs tinkamą atmosferą, pavyzdžiui, oda, betonas, (tamsi) neapdirbta mediena, metalas ir šiurkštūs audiniai. Šių medžiagų derinys užtikrins, jog kambarys atrodys šiltas ir patrauklus.

Peržiūrėk visas skandinaviško stiliaus prekes >

 

       

 

 

       

 

 

 

 

       

 

Kažkas seno, kažkas naujo

Savo naują industrinio stiliaus baldą derink su iš sendaikčių parduotuvėse rastais daiktais, tokiais kaip seni šviestuvai ar spintelė, kurią gali nušlifuoti - taip pridėsi asmeniškumo. Seno ir naujo derinys tavo industrinį stilių pakels į kitą lygį ir pavers jį labiau asmenišku ir jaukesniu. Patarimas: pasirink daiktą: tai gali būti baldas, kokia nors medžiaga ar aksesuarai, kurį laikysi pagrindiniu, ir visą interjerą kurk pagal jį, taip išgausi darną ir balansą.

       
       

  

       

 

 

Kolekcijos

Radai tai, kas tau patinka? Maišyk ir derink!

 

  

Žiūrėti visus 2020 skirtus stilius