Pasiūlymai 24/7
Nemokamas pristatymas visoms prekėms
Kaina24 vertinimas: 8 / 10

Skandinaviško interjero stilius

Lengvas, natūralus ir nesenstantis

 

Skandinaviškas interjeras turėtų būti paprastas, funkcionalus ir būtinai, lengvas. Net jei skandinaviško stiliaus akcentas yra minimalizmas, jis - nėra nuobodus, bet šiltas ir patrauklus. Šis interjero stilius turi tvirtą ryšį su gamta, kuris atsispindės medžiagų bei raštų deriniuose. Tai toks stilius, kuris nuo pirmos akimirkos pravėrus kambario duris, privers pasijusti kaip namuose.


 

 

       

Jaukus skandinaviškas dizainas

Norint sukurti tipišką skandinaviško jaukumo atmosferą, reikia nepamiršti kelių patarimų. Pirmiausia, atmink, jog ne viskas turi būti balta. Baltą spalvą naudok kaip pagrindinę, pridėk natūralių spalvų, tokių kaip juoda, pilka ir pastelinės. Nepamiršk daugybės augalų, kurie sukurs ryškių spalvų akcentą. Šiltas jaukumas sukuriamas su baldais ir grindimis iš medienos, taip pat pridedant skirtingų tekstūrų kilimus, pledus, pagalves ir derančios spalvų paletės audiniu dengtus baldus.

Peržiūrėk visas skandinaviško stiliaus prekes

       
               

 

 

 

 

       

 

Įleisk šviesos

Skandinaviškas interjeras yra pažįstamas iš to, jog yra šviesus ir ryškus. Dėl to, jog yra kilęs iš Skandinavijos, kurioje žiemos gali būti ilgos ir tamsios, šiam stiliui natūralios šviesos įleidimas į patalpą yra labai svarbus. Jei neturi didelių langų, strategiškai išdėliok šviestuvus bei pasitelk veidrodžius (jie atspindės šviesą).

       
       

 


  

       

 

Kolekcijos

Radai tai, kas tau patinka? Maišyk ir derink!


 

 

Žiūrėti visus 2020 skirtus stilius