Pasiūlymai 24/7
Nemokamas pristatymas visoms prekėms
Kaina24 vertinimas: 8 / 10

Retro interjero stilius

Praeities stiliaus elementus prikelia gyvenimui

 

Keliauk atgal laiku ir prikelk 50-uosius, 60-uosius ar 70-uosius! Retro reiškia praeities sujungimą su dabartimi pasitelkiant formas, raštus ir spalvas. Elementai iš praeities užtikrins, jog šis stilius bus jaukus ir patrauklus. Kuris dešimtmetis yra tavo mėgstamiausias?

 

 

 

       

 

Retro spalvų paletė

Pačios populiariausios retro spalvos yra garstyčių geltona, švelni žalia, ryški oranžinė ir pastelinės, tokios kaip mėtina ir nublukusi rožinė. Retro šiais laikais pasižymi šviesa ir ryškumu, bei pasitelkia labai daug spalvų derinių, tokių kaip šviesios pastelinės spalvos derintos su tamsia retro stiliaus mediena. Pabaigai, trūksta pridėti aukso ar bronzos spalvų aksesuarus!

Peržiūrėk visas retro stiliaus prekes >

 

       

 

       

 

 

 

 

       

 

Formos ir medžiagos

Vienas dalykas, kurio nevalia praleisti kuriant retro interjerą, tai - išlenktų formų ir švelnių linijų baldai ir aksesuarai. Retro baldai taip pat gali būti atpažįstami savo nusmailintomis kojomis ir medienos naudojimu. Tai gali būti tiek tamsi, tiek šviesi mediena (jas abi galite naudoti tame pačiame kambaryje). Medžiagos, kurios tinka retro interjerui yra mediena, ratanas, plastikas, kamščiamedžio žievė, džiutas, vilna ir aksomas

       
       

 

  

       

 

 

Kolekcijos

Radai tai, kas tau patinka? Maišyk ir derink!

 

  

Žiūrėti visus 2020 skirtus stilius