Atsijungti
Šiuo metu esate atsijungę.
Tęsti
Dabar pradėsite gauti mūsų naujienlaiškius!
assortment_usp
Stebėkite savo pašto dėžutę, kelių valandų bėgyje gausite elektroninį laišką su kupono kodu.
*Minimali užsakymo vertė yra €100,-. Nuolaida galiona tik vidaXL ženklo prekėms. vidaXL gerbia jūsų privatumą. Prenumeratą atšaukti galite bet kada.
close
DĖKOJAME UŽ SUSIDOMĖJIMĄ MŪSŲ NAUJIENLAIŠKIU

Prašome patvirtinti prenumeratą, paspaudus nuorodą, esančią el.laiške, kurį kątik Jums išsiuntėme. Ačiū!

Norėdami gauti savo kupono kodą, spauskite patvirtinimo nuorodą, esančią laiške, kurį tik ką jums išsiuntėme

Uždaryti
JŪSŲ ATSILIEPIMAI

Apie mus

vidaXL – mėgaukitės gyvenimu išleisdami mažiau!

vidaXL yra tarptautinė elektroninė mažmeninė parduotuvė. “Siūlome įspūdingą prekių asortimentą – tūkstančius prekių namams, sodui, garažui, namų dirbtuvėms ir net rūbus.” Be to, visose šalyse, kuriose dirbame, siūlome savo klientams aptarnavimą jų gimtąja kalba. Prašome peržiūrėti filmuką apie mūsų veiklą:

 

 

Kodėl mes čia?

Vartotojams yra vis labiau svarbi kaina. vidaXL siūlo prekes, skirtas namams ir jų aplinkai konkurencingomis kainomis. Mes norime padaryti mūsų prekes prieinamas kuo daugiau vartotojų.
 

Kaip to pasiekiame?

Renkamės prekes atsakingai ir perkame jas tiesiai iš gamintojo dideliais kiekiais. Mes galime įtakoti prekių dizainą ir įpakavimą, todėl optimizuojame visa tiekimo grandinę ir to pasekoje mūsų klientai prekes perka už jiems prieinamą kainą.
 

Kam?

Mūsų prekes parduodame pirkėjams, kuriems rūpi prekės kaina, Europoje, JAV ir Australijoje. Prekes siūlome įsigyti 31 online parduotuvėje ir nuolatos sunkiai dirbame, plėsdami veiklą, kad galėtume būti pasiekiamais dar didesniam klientų skaičiui. 

Mūsų istorija

Viskas prasidėjo nuo pardavimų internete nedideliais kiekiais, kurie ėmė plėstis didžiuliu greičiu, po to buvo pradėta nuosavo vidaXL prekinio ženklo prekių gamybą. Išskirtinai po vidaXL ženklu gaminamų prekių skaičius augo eksponentiškai, todėl veikla buvo išplėsta į keletą Europos šalių. Nuosavos vidaXL.com internetinės parduotuvės tapo logišku žingsniu sėkmės istorijoje. Įmonės sėkmės pagrindas - prekių įsigijimas ir pardavimas už vis konkurencingesnę kainą, pastoviai ieškant galimybių ją sumažinti, nekompromituojant kokybės. Efektyvaus organizavimo pagrindas – sutelktas dėmesys į kainos ir kokybės santykį.
 

Ką prižadame savo klientams

Būdami vidaXL klientais, galite iš mūsų tikėtis šių dalykų:
 

Gera kaina

Labiausiai už viską nekenčiame permokėti už prekes ir tikime, kad tokie nesame vieninteliai. Kadangi valdome visus tiekimo grandinės procesus, visada galėsime pasiūlyti jums prekių už prieinamą kainą.
 

Geras aptarnavimas

Savo klientams siūlome puikų aptarnavimą. Jei turite klausimų dėl prekių, siuntimo ar apmokėjimo, mūsų klientų aptarnavimo skyriaus darbuotojai visada pasiruošę jums padėti jūsų gimtąja kalba. Be to, pristatymas ir grąžinimas vidaXL e-parduotuvėse yra visada nemokamas.  Žinoma, kartkartėmis gali atsirasti nesusipratimų. Jei taip atsitiktų jums, mūsų klientui, pažadame problemą išspręsti jūsų naudai.
 

Geras jausmas

Perkant vidaXL parduotuvėse apima geras jausmas. Galite pirkti vidaXL prekes bet kuriame portale, kuris jums patinka, ir šalia viso to prižadame, kad pirkdami vidaXL pajusite, kad jums pasisekė sumokėti nedaug.

Likęs laikas:
Dabartinis kainos pasiūlymas:
Nepraleiskite mūsų akcijų
€5,- nuolaida*
checkmark

Tik Prenumeruotojui skirti ypatingi pasiūlymai

checkmark

Mūsų naujų prekių peržiūra

checkmark

Atnaujinimai visiems mūsų nuolaidų kuponams

checkmark

Naujausių tendencijų įkvėpimas

€5,- nuolaida*
smiley_joy
Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį
*Minimali užsakymo vertė yra €100,-. Nuolaida galiona tik vidaXL ženklo prekėms. vidaXL gerbia jūsų privatumą. Prenumeratą atšaukti galite bet kada.
close