Stebinantis asortimentas
Nemokamas pristatymas
Puikios kainos

Standartinė teisinė garantija yra taikoma visoms vidaXL prekėms.

Joje numatyta, kad turite teisę į nepažeistą, atitinkančią jos aprašymą, prekę .

Prekė yra su defektais, jei ji nepilnai sukomplektuota, pažeista ar sulaužyta, arba netinkamai veikia, arba negali būti naudojama taip, kaip pardavėjas nurodo jos aprašyme.

Tai reiškia, kad kaip Pirkėjas turite sužinoti iš Pardavėjo ar prekė yra tinkama naudoti pagal jūsų poreikius.

Gavus prekę su defektais, turite teisę į neapmokestinamą jos defektų pašalinimą arba į prekės pakeitimą tokia pačia preke. Ne visais atvejais galite pasirinkti, ar prekę remontuoti, ar pakeisti. Pardavėjas pasilieka teisę siūlyti prekės remontą.

Jeigu garantinė problema iškyla naudojant prekę priimtinuose laiko rėmuose ir pagal jos paskirtį, vidaXL išspręs iškilusią problemą.

Prašome atkreipti dėmesį, kad sugadinimams, sukeltiems oro sąlygų, garantija negalioja. Todėl tai nelaikoma prekės gedimu ar neveikimu. Prašome kreiptis į savo draudimo kompaniją, kad išspręstų šią problemą.

Prašome susisiekti su mūsų Klientų aptarnavimo skyriumi ir pateikti garantijos paraišką, jeigu problema atitinka standartinės teisinės garantijos sąlygas, vidaXL išspręs iškilusią problemą siūlydama tinkamiausią sprendimo būdą: arba pažeistų prekės dalių pakeitimą, arba dalinį pinigų grąžinimą, arba pilną prekės pakeitimą.