Išsvajotas komfortiškas gyvenimas gryname ore su ratanu

Sveiki atvykę į gyvenimą gryname ore su ratanu, kur stilius ir praktiškumas dera jūsų mielame lauko prieglobstyje. Mums patinka ratano baldai, nes jie itin universalūs. Naudokite juos, pavyzdžiui, kurdami pajūrio aplinką arba boho stiliaus įkvėptą erdvę. Jų nesenstantis žavesys užtikrina, kad jūsų lauko erdvė išliks madinga daugelį metų. Atraskite mūsų valgomojo komplektus, praktiškus sodo sprendimus ir prašmatnias balkono idėjas. Su mūsų kolekcija, kuri puikiai tinka kiekvienam stiliui ir poreikiams, pakelkite savo erdvę į kitą lygį. Skaityti daugiau...

Stilinga vakarienė gryname lauke

Suorganizuokite geriausius vakarienės vakarėlius lauke su nuostabiais ratano komplektais. Atraskite mūsų prašmatnius valgomojo komplektus, puikiai tinkančius sukurti jaukią erdvę ir dalintis įsimintinomis akimirkomis po atviru dangumi.

Atrasti visuskeyboard_arrow_right

Suteikite ratano elegancijos vakarienei lauke

 

Praktiški ratano lauko sprendimai

Patirkite modulinių ratano baldų paprastumą ir sukurkite tobulumą kieme. Mūsų lauko gaminiai yra stilingi ir lengvai prižiūrimi arba perkeliami pagal jūsų besikeičiančius poreikius.

Atrasti visuskeyboard_arrow_right

Baldai iš ratano, derinantys funkcionalumą ir stilių

Dabar populiaru
55.99 €

PVM įskaičiuotas

 

Prabangus balkono dizainas iš ratano

Maža erdvė, didelis puikus lauko dizainas! Peržiūrėkite mūsų siūlomą ratano baldų asortimentą, kad rastumėte tinkamų baldų savo balkonui ar mažam sodui.

Atrasti visuskeyboard_arrow_right

Įneškite stiliaus ir efektyvumo mažoms erdvėms

 

 

Pasidalykite savo gyvenimo lauke grožiu su pasauliu

 

Pasinerkite į mūsų #sharemevidaxl galeriją ir pasisemkite įkvėpimo! Pamatykite, kaip kiti puošia lauko erdves su ratanu ir leiskite lauko atmosferai jus užvaldyti.