Stebinantis asortimentas
Nemokamas pristatymas
Puikios kainos
Kiyoh vertinimas: 8 / 10

Dekoras

Rodoma: 1-48 iš 3796
  • ...

Didelis aksesuarų namams pasirinkimas

Užbaigus namų interjero sprendimus, laikas pasirūpinti namų dekoracijomis. Tinkamos dekoracijos suteiks jūsų namų erdvėms išbaigtumo ir suteiks joms unikalų stilių. Mados tendencijos šioje srityje yra labai nepastovios. Tačiau vidaXL mes visuomet stengiamės neatslinkti nuo naujų išradimų, tendencijų ir mados. Čia rasite įspūdingas sienų dekoracijas, skoningas žvakes, gražius sieninius laikrodžius, minkštas pagalvėles ir dar daugiau.

Tinkamos svetainės dekoravimo idėjos

Aksesuarai namams skirti suteikti interjerui ypatingo stiliaus. Kambarys, kuriame yra tik baldai, atrodo ne toks jaukus, kaip kambarys, papuoštas keliomis žvakėmis ar jaukiu apklotu ant sofos. Pasitelkę tik kelias smulkmenas, paversite tiesiog namą – jaukiais namais. Tinkamų papuošimų pasirinkimas kartais gali tapti nelengva užduotimi, todėl norime pasidalinti su jumis keliais naudingais patarimais…

  • Įsitikinkite, kad nepridėjote per daug dekoracijų, kad išvengtumėte netvarkos pojūčio.
  • Pasirinkite aksesuarus, kurie dera prie jūsų interjero.
  • Galite suderinti kelis stilius, kad sukurtumėte unikalią, eklektišką išvaizdą.
  • Žaiskite su spalvomis rinkdamiesi dekoracijas, jei likusioje jūsų interjero dalyje vyrauja ramios ir neutralios spalvos.

Įvairių stilių dekoras

Aksesuarai namams būna įvairiausių formų ir stilių ir yra daugybė idėjų kaip papuošti svetainę. Galite pasirinkti kelias mažas dekoracijas arba, galite pasirinkti didelį akcentą tokį, kaip didelis veidrodis arba gyvūno galva ant sienos. Norite paeksperimentuoti su spalva? Aksesuarai namams suteikia tam tobulą galimybę! Pasirinkite keletą vario, mėlynos ar žalios spalvos akcentų kambario ryškumui ir gyvybiškumui. Jei jums nepatinka naujasis svetainės dekoras, nesunkiai galite jį pakeisti atlikę kelis pakeitimus, ir tik keliomis detalėmis visiškai pakeitę kambario išvaizdą. vidaXL siūlo didžiulį, tobulai jūsų namuose atrodysiančių aksesuarų pasirinkimą.

Derinkite kelias spalvas ir medžiagas

Įvairių medžiagų derinimas suteiks jūsų interjerui įdomumo ir unikalumo. Kelios dekoravimo idėjos: pasirinkite kelias tamsios spalvos dirbtinio kailio pagalvėles, varinius krepšelius ir stilingas stiklines žvakides. Kita tendencija – derinti skirtingus audinius. Pasirinkite švelnų, storą kilimą ir pridėkite megztą pufą ar pagalvėles ant sofos. Galiausiai, galite pasirinkti įspūdingų spalvų žvakes. Kuomet prisisotinsite ryškia spalva, galėsite tiesiog pakeisti žvakes į kitos spalvos ar dizaino žvakes – ir interjeras akimirksniu atsinaujins.

Peržiūrėti daugiau