Pasiūlymai 24/7
Nemokamas pristatymas visoms prekėms
Kaina24 vertinimas: 8 / 10

Žaislai ir žaidimai

Rodoma: 1-48 iš 217

Patogiai įsigykite žaislus internetu

Kuomet paskutinę minutę ieškote dovanos, o kelionei į parduotuves laiko nebeliko, vidaXL galite rasti visus įmanomus žaidimus ir žaislus. Turime didžiulį žaislų pasirinkimą mažyliams ir vyresnėliams, ne tik mūsų prekės ženklo, bet ir kitų prekės ženklų. Nereikėtų pamiršti, kad visų mūsų prekių pristatymas ir grąžinimas yra nemokami.

Žaislai ir žaidimai laukui ir patalpoms

Norėdami išvengti, kad jūsų vaikai visa laisvalaikį leistų prie televizorių ar įnikę į išmaniuosius telefonus, galite pasiūlyti jiems kitus pramogavimo būdus. Žvilgtelėkite į mūsų žaislų ir žaidimų kategoriją ir tikrai rasite įkvėpimo! Žaidimai lauke taps dar linksmesniais su mūsų sūpynėmis, smėlio dėžėmis ar žaidimų aikštelėmis. Vyresnio amžiaus vaikus pradžiuginsite didžiuliu batutu, kuris taps puikia pramoga visai dienai. Įsitikinkite, kad ėmėtės saugumo priemonių su apsauginiu tinklu batutui. Kuomet prastas oras neleidžia žaisti lauke, mūsų konstruktoriai taps ne mažesne pramoga. Mažiausieji, galės krykštauti su mūsų didžiuliais pliušiniais meškinais, lėlėmis ar muzikiniais žaislais. Lengvai įsigykite žaislus internete, vidaXL!

Apsipirkimas jaukiai sėdint ant sofos

Mėgstate apsipirkti nepakildami nuo patogios sofos? Tuomet vidaXL yra tobula internetinė parduotuvė jums. Be žaislų ir žaidimų, mūsų parduotuvėje rasite ir įvairiausių kitų prekių. Pasirinkite viską namams ir sodui, prekes naminiams gyvūnams ir sporto reikmenis. Lengvai atlikite užsakymą ir mes kaip įmanoma greičiau pristatysime pirkinius į jūsų namus.

Peržiūrėti daugiau