Stebinantis asortimentas
Nemokamas pristatymas
Puikios kainos

Sandėlio ir Prieangio Suolai

Daiktadėžė-suoliukas: praktiškas ir gražus

Daiktadėžė-suoliukas yra dažnai užmirštamas baldas. Šis baldas nėra laikomas labai svarbiu akcentu interjere, kaip sofa, valgomojo stalas ar spintelė, bet daiktadėžė-suoliukas turi savo privalumų. vidaXL turi didelį daiktadėžių-suoliukų asortimentą, skirtą daiktų saugojimui. Daiktadėžę galima atidaryti dangčiu/viršutine dalimi arba ji turi stalčius.

Būtinas baldas

Jeigu turite mažų vaikų, ne keista kad jų batai visur mėtosi namuose. Daiktadėžės įsigijimas ir pastatymas koridoriuje yra geras sprendimas. Galėsite tvarkingai sudėti batus į prieškambario suoliuką, tuomet vaikai lengvai ras mėgstamiausius batus anksti ryte. Daiktadėžė gali būti pastatoma svetainėje ir naudojama žaislams sudėti. Prieškambario suoliukuose galima saugoti ir kitus daiktus: pagalves, užtiesalus ar aksesuarus.

Daiktadėžės su dangčiu/viršutine dalimi ar stalčiais

vidaXL jūs rasite įvairų asortimentą patogių daiktadėžių. Išmintinga apsvarstyti kokius daiktus norėsite saugoti naujame savo balde. Daiktadėžė atidaroma į viršų dažniausiai turi daugiau vietos daiktų saugojimui negu daiktadėžė su stalčiais. Šie modeliai yra platesni ir turi atlošus. Prieškambario suoliukai

turi kaimiško žavesio, bet puikiai tiks ir moderniame interjere.

Daiktadėžių komplektai

Jeigu jums reikia daug vietos daiktų saugojimui,  tada daiktadėžių komplektas bus puikus pasirinkimas. Į komplektą įeina dvi daiktadėžės ir suoliukas kojoms. Suoliukas kojoms turi dvejopą funkciją, galėsite leisti pailsėti jūsų kojoms, jas pasidėję ant suoliuko, bei jame yra vietos smulkiems daiktams susidėti.

Peržiūrėti daugiau