Pasiūlymai 24/7
Nemokamas pristatymas visoms prekėms
Kaina24 vertinimas: 8 / 10

Gyvūnų Prekės

Rodoma: 1-48 iš 788
  • ...

Prekės gyvūnams ir naminiams augintiniams vidaXL

Kuomet ieškote prekių savo geriausiems draugams, vidaXL tikrai rasite tai, ko reikia. Mes turime viską jūsų šunims, katėms, paukščiams ir žuvelėms. Juk gyvūnai padaro mūsų namus daug jaukesne vieta. Visuomet esate laukiami grįžtant iš darbo, jie laukia mūsų dėmesio ir trokšta žaidimų lauke. Nesvarbu, ar ieškote prekių naujam gyvūnui, ar savo geriausiajam draugui šuniui renkate naują pavadėlį, o gal ilgauodegei papūgėlei prireikė naujos žaidimų aikštelės? Pažiūrėkite mūsų prekes gyvūnams vidaXL.

Linksmybės lauke su mūsų prekėmis gyvūnams

Juk išties smagu išeiti pasivaikščioti kartu su šunimi. vidaXL parduotuvėje rasite lauko suoliukus, vežimėlius naminiams gyvūnams ir transportavimo krepšius. Jeigu eidami į miestą norite kartu pasiimti ir savo mielą mažyti šunelį, gali nutikti taip, kad daug eidamas jis greitai pavargs. Mūsų vežimėliai yra tobulas sprendimas vakarui mieste ar pasivažinėjimui parke. Vežimėliai patogiai sulankstomi, todėl juos galima pervežti mašinoje. Žvilgtelėkite į mūsų prekes naminiams augintiniams ir išsirinkite pačias geriausias  - jūsų mylimam draugui.

Nuo draskyklių iki maisto žuvelėms

Norėdami rasti didžiausią prekių gyvūnams ir naminiams augintiniams pasirinkimą, būtinai turite užsukti į vidaXL. Mes net gi pagalvojome apie jaukų jūsų žiurkėno poilsį – mūsų ypatingai perkamą hamaką žiurkėnui. Pažvelkite į mūsų prekes bei lengvai ir greitai užsisakykite jums labiausiai patikusias. Siekiame, kad jūsų augintinis taptų pačiu laimingiausiu pasaulyje.

Peržiūrėti daugiau