Pasiūlymai 24/7
Nemokamas pristatymas visoms prekėms
Kaina24 vertinimas: 8 / 10

Kėdės

Rodoma: 1-48 iš 4401
  • ...

Įvairių formų ir dydžių kėdės

Jeigu jūs ieškote aukštos kokybės kėdės, vidaXL patenkins jūsų poreikius. Jūs rasite didelį asortimentą valgomojo kėdžių, baro taburečių, fotelių, supamųjų kėdžių ir netgi masažo kėdžių. Mes stengiamės išlaikyti mūsų asortimentą kuo įvairesnį, gamindami baldus iš įvairių medžiagų, spalvų ir modelių.

Išsirinkite kėdę taisyklingai laikysenai

Patogus sėdėjimas yra viena iš svarbiausių kėdės savybių. Niekas nemėgsta nepatogių kėdžių! Prieš perkant kėdę būtina apsvarstyti daug dalykų. Vienas iš jų – kėdės aukštis. Svarbu, kad sėdint kėdėje, jūsų  abi pėdos pilnai pasiektų žemę. Antras klausimas, kurį būtina apsvarstyti – kėdės medžiaga. Kėdė turi būti pakankamai minkšta, kad suteiktų patogumą. Be to, kai kurie žmonės mėgsta kėdes su porankiais ar aukštu atlošu, bet tai tik asmeninis pasirinkimas. Gera žinia jums... pas mus vidaXL, mes turime visas jas!!!

Kėdė bet kokiam interjerui

vidaXL jūs rasite didžiulį kėdžių asortimentą. Nuo elegantiškų valgomojo kėdžių iki akį žėrinčių modernių kėdžių ar stilingų baro taburečių iki baro drugelio formos kėdžių ar masažo kėdžių. Dabar madinga sujungti skirtingus stilius. Derinkite klasikinį medinį valgomojo stalą su balta, vamzdžio rėmo kėde, taip sukurdami savo eklektišką stilių. Tokia kombinacija jūsų interjerą padarys įdomiu ir unikaliu. Svetainės baldus galima derinti tokiu pat principu. Galite pasirinkti atitinkamą fotelį ar eksperimentuoti su kito stiliaus baldu taip sukurdami dar ryškesnį efektą!

Aukšto valgomojo stalo baro kėdės

Jeigu jūs turite aukštą valgomojo stalą ar pusryčių barą jums reikia įsigyti keletą nuostabių ir stilingų naujų baro kėdžių! Šių kėdžių aukštis yra visada reguliuojamas, taip stalas bus visada lengvai pasiekiamas. Žaiskite saugiai – baltas ar juodas variantas, arba beprotiškai – išsirinkite kėdės spalvą, kuri rėžia jūsų akį!

Peržiūrėti daugiau