Pasiūlymai 24/7
Nemokamas pristatymas visoms prekėms
Kaina24 vertinimas: 8 / 10
Baldai  (656)

Kavos Staliukai

Rodoma: 1-48 iš 656
  • ...

Pasirinkite unikalų kavos staliuką

Paprastas būdas suteikti daugiau stiliaus jūsų interjerui - pasirinkti įspūdingą kavos staliuką. Išsirinkite unikalaus dizaino staliuką čia, vidaXL! Mes siūlome puikią kavos staliukų įvairovę, kad padėtume rasti tinkamiausią jūsų namams.

Maži staliukai jūsų kambariui yra tiesiog būtini! Jie yra ne tik funkcionalūs, bet ir tarnauja kaip interjero puošmena ar dėmesio centras. Kadangi kavos staliukai dažnai statomi kambario viduryje, svarbu pasirinkti tokį, kuris labiausiai derės prie jūsų interjero. Kavos staliukas dažnai naudojamas užkandžių ir gėrimų pastatymui, bet ir kaip vieta jūsų žurnalams laikyti. Kita svarbi funkcija: ant šio staliuko laikysite televizoriaus nuotolinio valdymo pultelį, todėl jis turi būti patogiai pasiekiamas, kai žiūrite mėgstamas laidas.

Įvairių tipų kavos staliukai

vidaXL galite pasirinkti iš puikios kavos staliukų įvairovės. Dizaino staliukas tikrai padarys įspūdį jūsų svečiams. Nuostabių apvalių formų staliukai suteiks jūsų interjerui švelnumo. Jei ieškote griežtesnės išvaizdos staliuko, galite pasirinkti vieną iš vidaXL perdirbtos medienos kavos staliukų. Kiekvieno staliuko spalvų įvairovė yra unikali, o geležinės kojelės suteikia industrinio stiliaus išvaizdą. Mes taip pat turime tinkamus staliukus šiuolaikiškų baldų entuziastams, pavyzdžiui, itin blizgius, ryškios stačiakampės formos dizaino kavos staliukus.

Derinkite įvairių tipų baldus

Jeigu jums sunku pasirinkti vieną iš dviejų staliukų – nenusiminkite, galite suderinti du ar net tris mažus staliukus. Eksperimentuokite su skirtingomis formomis ir spalvomis - sukurkite unikalią ir eklektišką namų atmosferą. Be to, galite pasirinkti didelį kavos staliuką ir suderinti jį su mažesniu šoniniu staliuku iš tų pačių medžiagų. Tai suteiks jūsų namų dekorui vientisumo.

Peržiūrėti daugiau