vidaXL turi 10 metų patirtį užsienio prekybos e-komercijos srityje, ir siūlo galimybę greitai ir be pastangų padidinti jūsų pardavimus. Prisijunkite šiandien prie mūsų Affiliate programos ir pasinaudokite mūsų pasiūlymais!

Su mūsų geriausiais pasiūlymais, mes padėsime Jums augti ir pritraukti naujus klientus. Turėsite prieigą prie mūsų prekių sklaidos kanalų, kuponų ir kitų marketingo išteklių. Jūsų verslo klientų vadybininkas palaikys su Jumis ryšį, ir kartu kursite unikalius pasiūlymus, pritaikytus Jūsų poreikiams. Judėkite pirmyn, su vidaXL Affiliate programa!

 

  
 

 

 

 

 

 

 

 

"Kaip partneriai, dirbame kartu su vidaXL jau beveik trejus metus, ir jie visada buvo vieni mūsų geriausių partnerių. vidaXL visuomet pasiruošusi išbandyti naujas idėjas, todėl šis bendradarbiavimas įtakoja geriausius rezultatus”

– Florine van de Werff, Vouchercloud

 

 
 

1. Užsiregistruokite:

užsiregistruokite mūsų Affiliate programoje ir vidaXL peržiūrės jūsų prašymą per artimiausias darbo dienas.

 

2. Prisijunkite prie šalių programų

pasirinkite programas šalių, kuriose norite prekiauti.

 

3. Pasirinkite Jūsų pasiūlymus

pasirinkite Jūsų pasiūlymus ir pasinaudokite mūsų marketingo ištekliais savo tinklalapyje.

 

4. Sukurkite apsikeitimą

jei paspaudimas iš Jūsų tinklalapio prives prie pirkimo iš mūsų interneto parduotuvės, Jums bus išmokėti komisiniai, mes naudojame paskutinio paspaudimo atributą.

 

5. Aukite!

Kuo daugiau apsikeitimų sukursite, tuo aukštesnis bus komisinių lygis! Siūlome 3 skirtingus lygius: bronzinį, sidabrinį ir auksinį.

 

6. Uždirbkite pinigus:

Jūsų komisiniai bus išmokami 1 kartą per mėnesį, Jums uždirbus 25€.

 

Apribojimai

Perspėjame, kad patikrinsime, ar Jūsų tinklalapis atitinka mūsų kriterijus, nes mūsų Affiliate programai turime kelis apribojimus. Pavyzdžiui, mes draudžiame paspaudimų stimuliavimo programinę įrangą. Be to, mūsų Affiliate Programoje nėra leidžiamas rasistinis, pornografinis, skatinantis smurtą, neapykantą ar nusikaltimus, turinys. Prašome apsilankyti Apribojimų skiltyje ir įsitikinti, kad Jūsų tinklalapis atitinka standartą.

 
 

Pasinaudokite mūsų pasiūlymais, pritraukite naujus klientus ir sukurkite nuosavus pasiūlymus su mūsų Verslo klientų vadybininku. Išloškite su mūsų dinamiškais komisinių modeliais ir lengvai užsidirbkite pinigų! Judėkite pirmyn su vidaXL Affiliate programa!