Stebinantis asortimentas
Nemokamas pristatymas
Puikios kainos

Stalai

Rodoma: 1-48 iš 1793
  • ...

Įvairiausių tipų stalai

Stalų būna įvairiausių formų ir dydžių, o čia, vidaXL, mes siūlome fantastišką jų pasirinkimą. Nuo gražių valgomojo stalų jaukiems pietums su šeima ir draugais iki žurnalinių ir kavos staliukų – suteikti kambariui naują, įspūdingą akcentą. vidaXL siekia siūlyti kuo didesni stalų pasirinkimą internetu, tikėdamasi, kad rasite tai, ko ieškote. Mūsų internetinėje baldų parduotuvėje rasite įvairiausius žurnalinius staliukus iš aukščiausios kokybės medienos, modernius kavos staliukus ir daugybę valgomojo stalų.

Įsigykite jūsų interjerui tinkantį stalą internetu

Kuomet ieškote naujo stalo, nesvarbu kokio tipo jums reikia, labai svarbu, kad pasirinktumėte tinkamiausią modelį, geriausiai derėsiantį prie jūsų interjero. Šiomis dienomis natūrali mediena yra labai populiarus pasirinkimas, o medienos rūšių įvairovė – išties didelė. Dėl to mediniai staliukai yra puikus pasirinkimas tiek moderniems, tiek tradiciniams interjerams. Stalai su stiklo stalviršiu yra šiuolaikiški ir suteikia galimybę juos lengvai valyti. Kai ieškote šoninio staliuko, galite rinktis iš įvairių formų, pavyzdžiui, kvadrato ar pusmėnulio. Renkantis nuostabų naują kavos staliuką, jūs turite galimybę suteikti kambariui išskirtinį, fantastišką akcentą. Čia, vidaXL, turime viską!

Formų derinimas

Derinti skirtingus stalus - puikus būdas sukurti unikalią ir eklektišką išvaizdą. Pavyzdžiui, pasirinkite didelį stačiakampio formos valgomojo stalą ir apvalų kavos staliuką. Kadangi jie nebūtinai derės, tai gali sukurti įspūdingą efektą jūsų namuose. Naujausios tendencijos taip pat leidžia sujungti keletą mažesnių staliukų vietoje vieno, didelio kavos staliuko. Tai išlaikys jūsų interjerą šviesiu ir žaismingu.

Dizaino stalai

Jeigu savo interjerui ieškote kažko išties išskirtinio, dizaino stalas yra būtent tai, ko reikia jums. Tokio tipo stalai pasižymi unikaliomis formomis, medžiagų deriniais ir fantastiškomis spalvomis. vidaXL rasite įvairiausių stilių, nuostabių kavos staliukų pasirinkimą. Nuo tuščiavidurio dizaino iki lašo formos dizaino – šie gražūs staliukai suteiks išskirtinumo bet kuriam kambariui.

Peržiūrėti daugiau