Stebinantis asortimentas
Nemokamas pristatymas
Puikios kainos

Suolai

Gražūs daiktų saugojimo ir prieškambario suoliukai vidaXL

Mielas suoliukas jūsų prieškambariui ar svetainei ne tik papuoš aplinką, bet ir suteiks papildomos vietos saugoti daiktams ar sėdimą vietą atvykus svečiams. vidaXL siūlo didelį suoliukų pasirinkimą. Nuo mažų ir medinių iki spalvingai puoštų, nuo suoliukų-daiktadėžių iki prieškambario ir prieangio suoliukų - vidaXL galima rasti tinkamą prekę visiems!

Patogūs suoliukai jūsų interjerui

Suoliukai yra tobulas sprendimas, kai pageidaujate greitai sukurti papildomą sėdimą vietą. Pastatykite juos virtuvėje, svetainėje, miegamajame ar prieškambaryje. Papuošę juos keliomis mielomis pagalvėlėms, suteiksite erdvei visiškai kitą nuotaiką. Suoliukai pravers ir valgomajame, apsilankius svečiams. Prieškambario suoliukai – daiktadėžės padės tvarkingai ir patogiai laikyti įvairiausius daiktus. Tiesiog atidarykite dangtį ar žavingus pintus krepšelius ir sudėkite žaislus, atsargines pagalvėles ar lovatieses.

Tinkamas daiktadėžės ir prieškambario suoliuko pasirinkimas

Jeigu ieškote suoliuko, norime pasidalinti keliais naudingais patarimais. Visų pirma – kaip naudosite suoliuką? Ar pageidaujate papildomos sėdimos vietos, papildomos erdvės daiktų saugojimui ar visko – viename? Ne mažiau svarbus dalykas – nuspręsti, kokia spalva labiausiai derės prie jūsų interjero? Audiniu apmuštas suoliukas, pavyzdžiui, labiausiai derėtų prie klasikinio stiliaus interjero. Jei jūsų baldai jau yra spalvingi, tuomet geresnis sprendimas bus baltas ar medinis suoliukas. Ir paskutinis patarimas – atkreipti dėmesį į matmenis ir iš anksto pasirinkti erdvę, kurioje suoliukas stovės.

Didelis pasirinkimas vidaXL

Nesvarbu, ar tiesiog ieškote mielo suoliuko, ar norite suteikti svetainės interjerui išbaigtumo – vidaXL rasite viską. Be to, visos mūsų prekės parduodamos labai prieinamomis kainomis, todėl papildysite savo interjerą reikiamais akcentais, neišleisdami daug pinigų!

Peržiūrėti daugiau