Stebinantis asortimentas
Nemokamas pristatymas
Puikios kainos

Stovai ir Lentynos Avalynei

Gera batų spintelė yra būtinas priedas avalynės aistruoliams

Tvarkinga spintelė batams – yra kiekvieno avalynės entuziasto, turinčio vis didėjančią batų kolekciją, pasididžiavimas. Tvarkingai laikykite savo batus vienoje iš vidaXL avalynės spintelių. Jų pagalba netvarka bus greitai pamiršta, o žavingi batai tvarkingai stovės šalia vieni kitų, taip, kaip svajojate!

Patikimos medžiagos jūsų batų spintai

Batų spintelėms tenka išlaikyti gerokai daugiau svorio, nei galima pagalvoti, todėl labai svarbu išsirinkti ne tik gražaus dizaino, bet ir iš kokybiškų medžiagų pagamintą baldą.  vidaXL galime pasiūlyti keleto medinių batų spintelių pasirinkimą. Šios spintelės yra labai stilingos ir atrodys tiesiog nepakartojamai jūsų prieškambaryje ar miegamajame. Be to, galite pasirinkti ir avalynės stovą. Jų privalumas – lengva konstrukcija, juos lengva perkelti. Yra vienas dalykas, kuris vienija visas spinteles avalynei – jos saugo jūsų batus nuo dulkių, drėgmės ir spalvų išblukimo Teisingai prižiūrėdami ir laikydami savo batus, galėsite mėgautis jais ilgiau.

Pasirinkite pakankamai erdvią batų spintelę

Tai gali atrodyti kaip kvailas dalykas paminėti, tačiau renkantis batų spintelę, svarbu apsvarstyti, ar šiame naujame balde yra pakankamai vietos. Dabar galbūt turite dvylika batų porų, ir tokio dydžio spintelė atrodo kaip tinkamas pasirinkimas. Bet kas atsitiks, jei esate tokie pat kaip mes, ir su laiku įsigysite vis daugiau batų? Būtų protinga pasirinkti avalynės spintelę, kurioje yra pakankamai vietos, todėl jūs visada turėsite laisvos erdvės savo naujiems pirkiniams.

Peržiūrėti daugiau