Pasiūlymai 24/7
Nemokamas pristatymas visoms prekėms
Kaina24 vertinimas: 8 / 10

Lauko Baldai

Rodoma: 1-48 iš 2063
  • ...

Didelis sodo baldų asortimentas

Jeigu ieškote patogių, įvairiausios formos ir dydžių sodo baldų, vidaXL yra tinkamiausia tam vieta. Čia rasite beveik viską: nuo pilnų lauko baldų komplektų iki šezlongai, lauko staliukai ir lauko kėdės. Siūlome įvairiausių dydžių sodo baldus, ne ir sodų būna įvairių – mažų ir didelių. Mums patinka patenkinti visų mūsų klientų poreikius!

Prabangūs poilsio baldų komplektai

Patogiai sėdėti yra svarbu ne tik patalpose, bet ir lauko erdvėse. Štai kodėl siūlome daugybę prabangių poilsio baldų komplektų. Šie lauko baldų komplektai buvo pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų tokių, kaip ratanas, vytelės, poliratanas, mediena ir aliuminis, todėl tikrai džiugins jus daug metų! Daugelis poilsio baldų komplektų – moduliniai, ir sudaryti iš atskirų dalių, todėl sustatyti juos galėsite kaip patogiau jums. Jei tik užsinorėsite pokyčių savo sode – lengvai juos perstatysite kitu būdu.

Dideli sodo baldų komplektai

Didžioji sodo baldų komplektų skirti dviem, keturiems, galbūt šešiems asmenims. To gali nepakakti, jei mėgstate leisti laisvalaikį dideliame šeimos ir draugų būryje. vidaXL rasite lauko baldus pietums, skirtus dešimčiai ar dvylikai asmenų, todėl vietos pakaks visiems! Tą patį galime pasakyti apie mūsų prabangius sofų iš ratano komplektus, kurie skirti iki 14 asmenų.

Apsaugokite savo lauko baldus su uždangalu

Jei norite, kad jūsų sodo baldai ilgai išliktų nepriekaištingais – rekomenduotina apsaugoti juos nuo lietaus, sniego ar šalnų su uždangalu. Siūlome įvairiausių dydžių uždangalus, todėl tikrai rasite tinkamiausią jūsų sodo baldų komplektui.

Peržiūrėti daugiau