Stebinantis asortimentas
Nemokamas pristatymas
Puikios kainos
Kiyoh vertinimas: 8 / 10

Lauko Baldų Komplektai

Rodoma: 1-48 iš 864
  • ...

Didelis sodo baldų komplektų pasirinkimas

Jeigu dairotės naujo sodo baldų komplekto, labai svarbu, kad šie baldai tiktų jūsų sodui. vidaXL rasite didžiulį sodo baldų pasirinkimą – įvairiausių spalvų, matmenų ir stilių. Pagalvokite apie romantišką bistro baldų komplektą ar prabangų sodo sofų komplektą, kuriuose patogiai ilsėsitės su visa šeima ar daugybe draugų.

Sulankstomi sodo baldų komplektai padės sutaupyti vietos

Puikiai suprantame, kad sodo erdvės būna įvairaus dydžio. Sulankstomų sodo baldų komplektas gali būti tobulu sprendimu, nes esant prastam orui – tiesiog sulankstysite šiuos baldus ir padėsite į šalį. Kuomet žmonės galvoja apie sulankstomas kėdes, jie paprastai įsivaizduoja nepatogias plastikines kėdes stovyklavimui. Galime užtikrinti – dabar tikrai įmanoma rasti įvairių patrauklių ir patogių sulankstomų sodo kėdžių komplektų.

Klasikinio ir modernaus stiliaus lauko baldai

Jeigu kalbame apie jūsų sodo dekoravimą – galite pasirinkti klasikinį arba modernų stilių. Tiesios linijos, dailūs kraštai ir modernūs aksesuarai yra šiuolaikiškų sodo baldų komplektų savybės, be to, galite pasirinkti ypatingai modernų komplektą iš cemento. Klasikinio tipo soduose gražiai ir žaismingai derinami augalai ir jų formos, kartu su nedidelėmis vandens instaliacijomis ar fontanu, prie kurio tobulai derės staliukas ir kėdės su mozaika arba medinis baldų komplektas.

Įvairios medžiagos

Jeigu kalbame apie sodo baldus – galime rinktis iš įvairiausių medžiagų. Daugelyje sodų galima pamatyti medinius lauko baldus. Jie – šiltos, rudos spalvos, todėl puikiai dera prie natūralios namų aplinkos. Jeigu dairotės kažko įspūdingo – galite pasirinkti baltos ar juodos spalvos baldus iš ratano, o gal net unikalų komplektą iš cemento. Nepamirškite suteikti erdvei spalvingumo su čiužinukais ir pagalvėlėmis.

Peržiūrėti daugiau