Stebinantis asortimentas
Nemokamas pristatymas
Puikios kainos
Kiyoh vertinimas: 8 / 10

Baldai

Rodoma: 1-48 iš 17792
  • ...

Pirkite baldus internetu vidaXL

Jūsų naujų baldų paieškos gali pasibaigti jau dabar! vidaXL yra žinoma dėl labai plataus prekių pasirinkimo, mes stengiamės, kad mūsų prekės atitiktų visų mūsų klientų skoniams. Šiuo metu tampa vis populiariau pirkti baldus internetu. Rasite didžiulį prekių asortimentą ir paprastai galėsite palyginti prekes. Jums nebereikė lankytis atskirose virtuvės, vonios baldų ir minkštų baldų parduotuvėse – viską rasite vienoje vietoje.

Mėgaukitės pirkdami baldus internetu

Dėl tokio didelio prekių asortimento, norėtume pabrėžti kai kurias mūsų kategorijas. Nuoširdžiai stengiamės, kad jums būtų paprasčiau pasirinkti! Ieškote unikalių, prabangių lauko baldų komplektų? Tuomet tikrai užsukote į tinkamą vietą. Rasite ir mažesnius, ir didesnius aukštos kokybės komplektus. Žavingą sofą jūsų svetainei taip pat rasite vidaXL. Pažvelkite į mūsų stilingas dvivietes ir trivietes sofas ar stilingas česterfild stiliaus sofas. Ir pagaliau, tikrai negalime nepaminėti mūsų spintelių. Mažos ir didelės, įvairiausių stilių, pagamintos iš gražios perdirbtos medienos – visi mūsų baldai yra prieinamos kainos, unikalūs ir bus tikra erdvės puošmena.

Patogiai atlikite užsakymą ir įsigykite savo baldus internetu

Radę savo svajonių baldus, tikimės nudžiugsite, kad siūlome nemokamą pristatymą ir grąžinimą. vidaXL, ką matote, yra tai, ką jūs gaunate. Žvilgtelėkite į mūsų baldus pasirinkite tai, kas padarys jus laimingu!

Peržiūrėti daugiau