Pasiūlymai 24/7
Nemokamas pristatymas visoms prekėms
Kaina24 vertinimas: 8 / 10
Baldai  (741)
Sofos  (741)

Sofos

Rodoma: 1-48 iš 741
  • ...

Patogios sofos vidaXL

Svetainė be sofos tai kaip dešrainis be dešrelės… visiškai nepriimtina! Sofa tampa kambario traukos centru ir erdvėje sujungia visus kitus baldus. Pridėkite keletą nuostabių naujų kėdžių ir gražų kilimą. Darbą baigsite greičiau nei galvojote! Jei ieškote patogios sofos, čia iš tiesų yra tinkama vieta. Čia, vidaXL, rasite keletą aukštos kokybės kampinių sofų, fantastiškas sofas - lovas ir nuostabias dvivietes ar trivietes sofas.

Tinkamos sofos pasirinkimas

Naujos sofos pasirinkimas dažnai yra sudėtingas išbandymas. Tiesiog egzistuoja begalybė pasirinkimų. Pirmiausia, atkreipkite dėmesį į sofos formą. Galite pasirinkti dvivietę ar trivietę sofa, visgi, kampinė sofa šiais laikais taip pat yra labai populiari. Kampinės sofos dėka, norint prisėsti šalia, jums nereikės pridėti papildomų kėdžių, nes sofa jau ir taip turi pakankamai sėdimos vietos. Be to, sofos yra pagamintos iš daugybės skirtingų medžiagų. Ką pasirinksite priklauso nuo jūsų pačių. Odinė sofa gali atrodyti labai prabangiai, bet kai kuriems žmonėms ji gali atrodyti šalta. Galiausia, atkreipkite dėmesį į savo sofos išmatavimus. Išsirinkite šaunią vietą svetainėje bei atidžiai išmatuokite kiek jos turite. Linkime jums didžiausios sėkmės, be to, esame įsitikinę, jog priimsite tinkamiausią sprendimą!

Tinkamų dekoracijų pasirinkimas

Kai jau pasirinkote sofą, atėjo metas dekoracijoms. Tai gali skambėti keistai, tačiau keleta pagalvėlių ar dekoratyvus pledas jūsų lovą gali paversti dar gražesne. Neutralios spalvos sofą galite pagyvinti su keleta spalvotų pagalvėlių su raštu ar be jo. Šiltas pledas ant porankio atrodo fantastiškai, tačiau jis taip pat yra šauni detalė skirta sušilti atšalus orui naktį. Pasilinksminkte rinkdami aksesuarus, čia, vidaXL!

Peržiūrėti daugiau