vidaXL nuolaidos kodai

Sutaupyk pinigų su vidaXL nuolaidos kodais, kuriuos rasi šiame puslapyje. Nepamiršk užsiprenumeruoti mūsų naujienlaiškio ir peržiūrėti dienos ir savaitės pasiūlymų.

Laimingo apsipirkimo!

 

10% nuolaida ratano baldams >

su kodu:  RATANAS10

 

 Į savo krepšelį pridėk 1 ar daugiau prekių iš šio puslapio ir gauk 10% nuolaidą su kupono kodu RATANAS10. Minimali užsakymo vertė yra 399€.

Su kitais kuponų kodais nesumuojama.

Galioja nuo:   2021-05-03

Galioja iki:   2021-05-31

 

vidaXL nuolaidos kodai ir specialūs pasiūlymai

vidaXL ypatingai vertiname gerą kainą. Stebėk vidaXL nuolaidos kodus, kuriuos rasi šiame puslapyje ir mūsų jau ir taip žemas kainas paversk dar žemesnėmis. Kupono kodai atnaujinami reguliariai. Tokiu būdu, užtikriname, jog įvairias prekes, tokias kaip baldus, vakarėlių palapines, tvoras ar sporto įrangą įsigyti galėsi geriausiomis kainomis. Nepamiršk peržiūrėti šio puslapio Juodojo penktadienio metu, nes čia rasti kupono kodus!

Pristatymas vidaXL yra visuomet nemokamas - nesvarbu ar perki mažytę dekoraciją namams, didelį sodo baldą ar dviratį-treniruoklį.

Kaip naudoti vidaXL nuolaidos kodą?

vidaXL kupono kodą naudoti labai paprasta. Kodą įvesk į kupono kodo laukelį, esantį tavo pirkinių krepšelyje ir nuolaida bus automatiškai pritaikyta bendrai sumai. Būtinai perskaityk kodo naudojimo terminus ir sąlygas, taip būsi tikras, jog nuolaida bus pritaikyta tavo užsakymui!

Užsiprenumeravęs mūsų naujienlaiškį, gauk €5 nuolaidą

Kaip prisijungimo dovaną, užsiprenumeravus mūsų naujienlaiškį gausi €5 nuolaidą savo užsakymui. Užsiprenumeravęs naujienlaiškį būsi pirmas sužinantis naujus vidaXL nuolaidos kodus, pasiūlymus ir naujas prekes. Reguliariai dalinsimės naujienomis ir tendencijomis, specialiais pasiūlymais ir naujomis prekėmis.

vidaXL dienos ir savaitės pasiūlymai

Visos mūsų prekės nusipelno ypatingo dėmesio. Todėl mūsų dienos pasiūlymai gali būti bet kas nuo patalpų ar lauko baldų iki sporto įrangos, žaislų, įrankių. Dienos pasiūlymams pasirodžius, svarbu greitai imtis veiksmų, nes jie galioja tik 24 valandas. Be to, vidaXL taip pat rasi savaitės pasiūlymus. Jie galios visą savaitę. Jei nori pasinaudoti daugiau pasiūlymų, gali peržiūrėti mūsų ypatingą pasiūlymų puslapį.