Pasiūlymai 24/7
Nemokamas pristatymas visoms prekėms
Kaina24 vertinimas: 8 / 10
Baldai  (272)
Lauko Baldai  (272)
Sėdėjimui Lauke  (272)
Šezlongai  (272)

Šezlongai

Rodoma: 1-48 iš 272

Pilnai atsipalaiduokite viename iš mūsų lauko gultų

Daugelis galvoja, kad saulės gultai yra prabangus daiktas, tačiau įsigiję vieną iš jų įsitikinsite – jie būtini kasdienybėje! Pasirodžius pirmiems saulės spinduliams, atsigulkite, užsimerkite - pasijausite, kad esate gražioje saloje. Dailių, išlenktų linijų lauko sofos su minkštomis ir patogiomis pagalvėlėmis atrodo neįtikėtinai prabangiai. Pasirinkite gražų lauko gulto modelį iš ratano, vytelių ar medienos. vidaXL siūlome ir prabangius, ir kuklesnio stiliaus saulės gultus.

Saulės gultai, kuriuos galima palikti lauke ištisus metus

Saulės gultą ne visada lengva paslėpti saugojimui, ypač, jei jis nėra sulankstomas. Tuomet, patogiu sprendimu gali tapti lauko gultas, pagamintas iš įvairioms oro sąlygoms atsparių medžiagų. vidaXL lauko gultai iš aliuminio yra ypatingai tinkami naudojimui lauke.

Išskirtiniai sulės gultai

Kas, atšilus orams, gali suteikti daugiau malonumo, nei patogiai išsitiesti su knyga ar gėrimu patogiame lauko gulte? Galite rinktis iš įvairių saulės gultų. Sulankstomas gultas bus patogiu sprendimu, nes sulankstytas užims nedaug vietos. Be to, galite pasirinkti dviejų saulės gultų su saulės skėčiu komplektą, o galbūt saulės gultą su stogeliu. Tai yra puikūs sprendimai žmonėms, norintiems mėgautis šiluma lauke, tačiau pageidaujantiems išvengti tiesioginių saulės spindulių.

Peržiūrėti daugiau