Stebinantis asortimentas
Nemokamas pristatymas
Puikios kainos

Vyno Lentynos

Vyno stovai tikriems vyno gurmanams

Jei esate vyno mėgėjas ar kolekcionierius – stovas vynui yra būtinas jūsų namuose. Saugokite ir rodykite savo brangiausius kolekcinius vynus svetainėje ar pastatykite kelis stovus rūsyje arba garaže, vėsiai ir gražiai sudėtais. Vyno laikikliai yra puikus sprendimas, nes buteliai bus laikomi horizontalioje padėtyje, todėl kamštis išliks drėgnu ir jūs galėsite mėgautis šiuo vynu po daugybės metų. vidaXL siūlo įvairių dydžiu stovus vynui. Mažiausias skirtas 8 vyno buteliams, didžiausias – 108 vyno buteliams.

Įvairiausių formų ir dydžių vyno laikikliai

Kalbant apie vyno spintas – pasirinkimas beveik begalinis. Galite pasirinkti mažesnę vyno vitriną saugoti tik dalį savo kolekcijos arba didžiulį vyno stovą, skirtą daugiau nei šimtui vyno butelių. Be to, galite pasirinkti medžiagas – gražų, klasikinės išvaizdos medinį vyno stovą arba metalinį stovą labiau tiksiantį modernaus stiliaus interjerui. Šie metaliniai vyno stovai yra elegantiškesnio dizaino ir dekoruotų formų.

Tinkamiausia vieta vyno spintai

Tobula aplinka vyno laikymui yra sausa patalpa ir nekintanti temperatūra. Jeigu statysite vyno stovą virtuvėje ar svetainėje, kur dažniausiai poilsiui susirenka šeima – gero vyno butelis visuomet bus po ranka. Kita tinkama vieta vyno saugojimui – garažas ar rūsys. Šios erdvės yra vėsios ir tamsios, todėl ypatingai tinkamos vertingų vynų laikymui. Tiesiog prieš atidarydami butelį įsitikinkite, kad vynas pasiekė savo tinkamiausią temperatūrą.

Peržiūrėti daugiau