Įkvėpimas sodo baldams

Įsigyk įspūdingus sodo baldus, kuriuos galėsi panaudoti daugeliu atvejų.


Dekoras, skirtas galutiniam įvaizdžio užbaigimui

Paversk savo sodą tokia vieta, kur norisi būti, pasitelkiant gražiausią sodo dekorą ir tinkamus įrankius!


136.99 €

PVM įskaičiuotasSusiję puslapiai

Kartais reikia ilgai ieškoti, kad rastum.

Pagalvok apie lauko apšvietimą

Kodėl yra protinga planuoti lauko apšvietimą?

Sodo prekių

Visų sodo prekių kolekcija vienoje vietoje.

Nesenstančios vytelės ir ratanas

Šios medžiagos yra mėgstamiausios lauko sąlygomis.


Susiję straipsniai


Gražiausi mūsų klientų sodų dizainai

Mes manome, kad jūs visi esate eksterjero dizaineriai.Daugiau įkvėpimo


 

Iš mūsų parduotuvės į tavo namus – Prisijunk prie #sharemevidaXL galerijos!

Pasisemkite įkvėpimo iš vidaXL!

Ar norite sukurti dizainą savo svajonių namams? Be daugybės produktų, iš kurių galite rinktis, jums taip pat reikės ir šiek tiek įkvėpimo namų įrengimui. Siekdami supažindinti jus su šiuo metu žinomiausiais stiliais ir gražiausiomis tendencijomis, sukūrėme šį nepaprastai naudingą įkvėpimo šaltinį. Kaip pavyzdį apsvarstykite mūsų tinklaraštį. Kiekvienas tinklaraščio įrašas dalinasi vertingu interjero dizaino įkvėpimu, dekoravimo patarimais ir baldų sprendimais.

Be to, sukūrėme keletą išsamių būtiniausių produktų pirkimo vadovų, kurie padės jums apsispręsti dėl pirkimo. Norėdami gauti daugiau įkvėpimo namų ir sodo įrengimui ir palengvinti apstatymą, siūlome galimybę vienu metu sukurti dizainą kiekvienam kambariui. Tai padės jums sutelkti dėmesį tik į tos konkrečios dalies dekoro ir baldų pasirinkimą, kad namai puikiai atitiktų jūsų poreikius.


#sharemevidaXL: mūsų produktai, jūsų dizainas

Tiesa ta, kad įkvėpimo semiamės iš tikrų namų ir juose gyvenančių žmonių, kurie savo erdvėje integruoja mūsų baldų sprendimus ir stiliaus patarimus. Taigi, mūsų klientai yra tikrieji herojai, kurie mus įkvepia. Džiaugiamės, kad jie dalijasi savo namų dekoru su mumis, ir manome, kad tai puikus įkvėpimo šaltinis namams ir sodui.

Dėl to sukūrėme vietą, kurioje susijungia visi 2022 m. namų dekoro stiliai ir tendencijos, o mūsų klientai yra dėmesio centre. Pasisemkite įkvėpimo iš mūsų klientų kūrybos apsilankę #sharemevidaxl puslapyje, kuris yra skirtas jums ir jūsų kūrybiniams projektams. Čia rasite didžiulę mūsų gaminių įvairovę, sukurtą remiantis tikromis namų sąlygomis. Galėsite pamatyti, kaip jie taip pat gali tapti jūsų interjero dalimi, o tai suteiks jums platų supratimą, kaip sukurti idealius namus. Ar norėtumėte būti matomas? Susipažinkite su sąlygomis čia!


Užsiprenumeruokite įkvepiančius naujienlaiškius

Ar žinojote, kad kartais geriausias namų interjero įkvėpimas prasideda nuo atsitiktinio el.laiško? Pristatome: mūsų įkvepiančius naujienlaiškius! Norėdami pradėti, tiesiog užsiregistruokite ir mes atsiųsime jums nepaprastai naudingus naujienlaiškius. Mūsų naujienlaiškiuose yra viskas, nuo įkvėpimo namams ir sodui, dekoravimo idėjų iki didžiulių šaunių daiktų kolekcijų, kurias privalėtų turėti kiekvieni namai.

Pirmieji sužinosite apie naujus tinklaraščio įrašus, įdomias tendencijas ir populiarių dizaino stilių naujienas. Iš esmės viskas, ko jums reikia yra įkvėpimas namų ir sodo stiliaus kūrimui bei apstatymo projektams. Užsiprenumeruokite mūsų įkvepiančius naujienlaiškius ir prisijunkite prie vidaXL bendruomenės!