Pasiūlymai 24/7
Nemokamas pristatymas visoms prekėms
Kaina24 vertinimas: 8 / 10
Baldai  (296)

Lauko Kėdės

Rodoma: 1-48 iš 296

Įvairių dydžių ir formų sodo kėdės

Jeigu pageidaujate originalaus sodo baldų komplekto, galite pasirinkti patiems suderinti lauko stalą ir kėdes. Taip lengvai suteiksite savo sodo baldams savo pačių stilių. Pagalvokite, galbūt medinis stalas su kėdėmis iš aliuminio sukurs unikalų efektą. vidaXL rasite ne tik pilnus sodo baldų komplektus, bet atskirus įvairių spalvų stalus ir sodo kėdes, iš įvairiausių medžiagų.

Sodo baldų komplektai

vidaXL galite rinktis tarp atskirų sodo kėdžių ir suderintų kėdžių komplektų. Taip gali būti dviejų, keturių ar šešių kėdžių komplektai – priklausomai nuo jūsų stalo dydžio. Siūlome kėdes iš įvairių medžiagų tokių, kaip vytelės, ratanas, poliratanas ir aliuminis. Aliuminio privalumas – kėdės išties labai lengvos ir prireikus jas patogu perkelti. Tą patį galima pasakyti apie sodo kėdes iš (poli)ratano.

Patogios sulankstomos kėdės

Jei ruošiatės iškylauti ar stovyklauti arba jūsų sodas – nedidelis, tuomet patogu turėti sulankstomas kėdes. Šios kėdės labai pravers atvykus didesniam kiekiui svečių, nei tikėjotės. Kitas sulankstomų kėdžių privalumas – nenaudojamos, jos gali būti sulankstytos, todėl neužims daug vietos.

Išmokite derinti patys

Jeigu norite sukurti kažką individualaus, labai geras sprendimas patiems suderinti kelias atskiras kėdes ir stalą. Galite derinti patikimą medinį stalą su kėdėmis iš aliuminio ar net ratano. Derindami tarpusavyje įvairius sodo baldus – akimirksniu sukursite sodo dėmesio centrą.

 

Ieškote kitų prekių? Peržiūrėkite žemiau esančias kategorijas:

Peržiūrėti daugiau