Virtuvės kategorijos


Pasiruošęs atnaujinti savo virtuvę? Pasinaudok mūsų virtuvės baldų įkvėpimu! Nesvarbu, ar ieškai pilno virtuvės baldų komplekto, ar tik kelių būtiniausių virtuvės reikmenų, kiekvienas ras kažką sau. Tačiau kokie virtuvės baldai tau labiausiai tinka? Peržiūrėk mūsų virtuvės baldų idėjas. Mūsų virtuvės įranga ir dekoras pakels tavo virtuvę į kitą lygį! Pradėkime gaminti maistą ir paverskime tavo svajonių virtuvę realybe.Virtuvės kolekcijos


Pasiruošęs sukurti virtuvę, kuri būtų stilinga ir funkcionali? Peržiūrėk mūsų virtuvės kolekcijas, kurios tau tikrai patiks! Pradėk nuo įprasto elemento, pvz., šaunios virtuvės plautuvės ir apstatyk ją virtuvės reikmenimis arba virtuvės baldais. Jei esi nagingas, kodėl gi nesukūrus savo virtuvės stalo? Tu netgi gali antrą kartą panaudoti įvairias medžiagas ir sukurti ekologišką produktą. Suteik erdvei individualumo su smagiais virtuvės daiktais, tokiais kaip spalvingi rankšluosčiai arba druskos ir pipirų grūstuvai.

Virtuvinės kriauklės spintelės


Įvairūs virtuvės reikmenys


Sukurkite savo lentelę


Regeneruotos medžiagos


Virtuvės dekoravimo patarimai ir idėjos


Semiantis įkvėpimo iš tinkamų virtuvės baldų, gali mėgautis nuostabia gaminimo patirtimi! Geros naujienos: turime puikių virtuvės idėjų ir puikių patarimų. Pavyzdžiui, peržiūrėk mūsų virtuvės baldų pirkimo vadovus. Lengvai suprasi kaip nusipirkti tinkamą virtuvės stalą, kėdes ar suolus. Peržiūrėk mūsų interjero dizaino stilių pasirinkimą – jie padės tau dekoruoti namus kaip profesionalui.

Interjero stiliai

Raskite savo mėgstamą interjero dizaino stilių ir įsigykite daiktus, atitinkančius kiekvieną stilių. Paverskite savo namus namais šiandien!

Skaityti daugiaukeyboard_arrow_right

Kaip išsirinkti valgomojo stalą

Jūsų valgomojo stalas yra svetainės širdis, todėl perkant ar pakeičiant jį reikia viso jūsų dėmesio.

Skaityti daugiaukeyboard_arrow_right

Patarimai, kaip rasti tobulą valgomojo suolą

Ieškote valgomojo suolo, kad užbaigtumėte savo valgomojo erdvę? Yra daug dalykų, į kuriuos reikia atsižvelgti, pavyzdžiui, medžiaga, stilius ir spalva.

Skaityti daugiaukeyboard_arrow_right

Geriausias baro kėdžių pirkimo vadovas

Tobulos baro kėdės yra patogios ir dera prie jūsų interjero.

Skaityti daugiaukeyboard_arrow_right

#sharemevidaxl


Labai džiaugiamės, kad klientai kuria gražias erdves su mūsų produktais ir dalijasi jomis su #sharemvidaXL. Nuo stulbinančio sodo dizaino iki jaukių namų interjero – mūsų klientų kūrybiškumas tikrai įkvepia. Jūs taip pat galite prisijungti prie mūsų bendruomenės ir pasidalykite savo vidaXL įkvėptais dizainais. Švęskime savo aistrą gražioms, patogioms gyvenamosioms patalpoms ir įkvėpkime vieni kitus kurti dar nuostabesnius dizainus!

Atraskite viską