Pasiūlymai 24/7
Nemokamas pristatymas visoms prekėms
Kaina24 vertinimas: 8 / 10
Baldai  (2601)

Virtuvės ir Valgomojo Kėdės

Rodoma: 1-48 iš 2601
  • ...

Patogus sėdėjimas prie jūsų valgomojo stalo

Valgomojo stalas yra ta vieta, kur praleidžiama daug laiko. Prie šio stalo vakarieniaujate, kalbate apie savo dieną, skaitote laikraštį, o jūsų vaikai piešia ir užsiima rankdarbiais. Šių veiklų metu ypatingai svarbu sėdėti patogiai. Be to, aukštos kokybės valgomojo kėdės bus trokštamiausias pasirinkimas! Čia, vidaXL, siūlome nuostabų pasirinkimą, iš tiesų tikime, jog turime tobulas valgomojo kėdes kiekvieniems namams!

Valgomojo kėdės be porankių

Yra tiek daug valgomojo kėdžių: didelis medžiagų, formų, stilių bei spalvų pasirinkimas. Kai kurie žmonės teikia pirmenybę kėdėms su porankiais, suteikiančiais papildomą sėdėjimo prie valgomojo stalo komfortą. Kėdžių be porankių privalumas yra tai, jog jos prie stalo suteikia daugiau vietos. Galite, pavyzdžiui, padėti tris kėdes viena šalia kitos, vietoj dviejų.

Medžiagų pasirinkimas

Renkantis naujas valgomojo kėdes, svarbu atkreipti dėmesį į tai, kurios medžiagos norite. (Dirbtinės) odos kėdė yra puikus pasirinkimas, nes ji gali būti lengvai valoma bei prie valgomojo stalo jūsų svetainėje atrodo gražiai. Audinio kėdės pasižymi šilta išvaizda ir yra ypač patogios. Paprastos medinės ar sintetinės kėdės prie valgomojo stalo jūsų virtuvėje atrodo jaukiai, be to, jų didelis asortimentas susideda iš įvairiausių jaudinančių spalvų.

Dizainerių kėdės

Dizainerio valgomojo kėdės jūsų valgomajam suteikia ypatingumo. Tokios kėdės pasižymi unikaliomis formomis ir spalvomis - taip pritraukiant kiekvieno žvilgsnį. Pagalvokite apie spalvoto audinio kėdes su porankiais, ar paprasto dizaino vamzdžio rėmu. Nežinosite ar atsisėsti ar tiesiog grožėtis savo nauju baldu!

Peržiūrėti daugiau