Stebinantis asortimentas
Nemokamas pristatymas
Puikios kainos

Viskas Langams

Įvairiausi roletai ir žaliuzės

Jeigu pageidaujate šiek tiek daugiau privatumo namuose, tačiau jums nepatinka užuolaidos, žaliuzės ir roletai yra tinkamiausias sprendimas. Didžiausias žaliuzių privalumas – jos gali būti susukamos dienos metu. Su šia langų danga galėsite nuspręsti patys, kiek norite matyti už lango esančio pasaulio, tuo pat metu išlikdami apsaugotais nuo saulės. vidaX rasite įspūdingą, įvairiausių spalvų ir dizainų žaliuzių ir roletų pasirinkimą.

Įprastos ir naktinės žaliuzės ir roletai

Jei norite, kad jūsų miegamajame būtų langų žaliuzės – tamsios naktinės žaliuzės yra tobulas pasirinkimas! Šios nuostabios žaliuzės turi dengimo sluoksnį, kuris visiškai sustabdo šviesą iš išorės. Tai išsaugo miegamąjį gražiu ir tamsiu. Naktinės žaliuzės yra puikus sprendimas ir svetainei. Kai saulė ryškiai šviečia, galite pasirinkti išlaikyti šviesą lauke, tokiu būdu išlaikant namus jaukiais ir vėsiais.

Žaliuzės su piešiniu ir be jo

vidaXL siūlo puikų  žaliuzių ir roletų su įmantriausiais ir gražiais raštais, asortimentą. Šiuo metu yra labai madingos dvilypės užuolaidos. Šios žaliuzės susideda iš kintančių tamsių ir skaidrių juostelių. Kai nuleidžiate savo žaliuzes, galite suderinti juosteles, kurios leidžia jums valdyti šviesos kiekį, kuris patenka į kambarį. Tvirtos žaliuzės sukuria ramią atmosferą interjerams, kuriuose vyksta aktyvi veikla, o spalvingas paviršius gali paryškinti kambarį.

Peržiūrėti daugiau