Pasiūlymai 24/7
Nemokamas pristatymas visoms prekėms
Kaina24 vertinimas: 8 / 10
Baldai  (686)

Stalai ir Baro Kėdės

Rodoma: 1-48 iš 686
  • ...

Spalvingos baro taburetės

Kai turite baro stalą, įmontuotą barą ar erdvę prie virtuvinio stalo, baro kėdės puikiai tiks, be to, jos bus šauni detalė jūsų erdvėje. Nuo įprastų kėdžių baro taburetės skiriasi tuo, jog, jos yra aukštesnės ir dažnai turi atlošą, užtikrinantį komfortą, kai jas naudojate reguliariai. Čia, vidaXL, galite rasti gražių įvairių baro taburečių ryškiomis spalvomis, su ar be sėdynės ir porankių. Ryškios baro kėdės puikiai dera su neutralios spalvos baro stalu!

Patogios baro kėdės skirtos kiekvienam interjerui

Čia, vidaXL, rasite fantastišką įvairių skirtingų stilių baro taburečių pasirinkimą. Dėka prieinamų spalvų ir dizainų įvairovės, kiekvienam interjerui neabejotinai rasite tobulą baro taburetę. Nuo spalvotų dujinio pakėlimo baro kėdžių iki labiau klasiško dizainų, su ar be atlošo ir porankių- turime visų tipų! Jei norite turėti baro taburetes, kurias galėtumėte paslėpti po stalu, dizainas su porankiais greičiausiai nebus jums tinkamiausias sprendimas. Be nuostabaus spalvų ir dizainų pasirinkimo, turime platų medžiagų pasirinkimą, pavyzdžiui, gražių audinių, medienos ir dirbtinės odos.

Papildoma vieta sėdėjimui su kompanija

Ar visuomet turite svečių vakarienei, linksminate juos ar rengiate vakarėlį? Jei taip, baro kėdės ne tik atrodo šauniai, bet taip pat yra labai patogi papildomo sėdėjimo vieta. Dėka reguliuojamo mūsų baro kėdžių aukščio, jūsų svečiai galės sėdėti tokiame pat (ar panašiame) aukštyje kaip sėdintys ant kitų kėdžių ir sofos.

Įsigykite vieną baro taburetę ar visą komplektą

Turint baro stalą, baro kėdės yra privalomos. Jei taburečių jums reikia tik pastatyti prie virtuvės stalo ar mažo stalelio, greičiausiai jums reikės pasirinkti tik vieną baro taburetę ar dviejų komplektą. Su šauniu, mūsų siūlomų baro taburečių asortimentu, galimybės yra begalinės!

Peržiūrėti daugiau