Stebinantis asortimentas
Nemokamas pristatymas
Puikios kainos

Virtuvės ir Valgomojo Stalai

Dideli ir maži valgomojo stalai

Jei jūsų šeima – didelė, ar jūsų valgomasis itin erdvus ir jame yra per daug laisvos vietos – didelis valgomojo stalas yra puikus pasirinkimas. Toks stalas dažnai gali tapti virtuvės ar valgomojo traukos centru, kuriame susirenka šeima, valgiui ar maloniems pokalbiams apie praėjusią dieną. vidaXL rasite didžiulį įvairiausių valgomojo stalų iš įvairių medžiagų tokių, kaip mediena ar metalo ir stiklo derinys, pasirinkimą. Be to, galime pasiūlyti ir gražius baro stalus, kėdes ir valgomojo baldų komplektus, tiksiančius mažesniems namams ar butams.

Esminiai dalykai renkantis valgomojo stalą

Tinkamo valgomojo stalo pasirinkimas reikalauja šiek tiek pasiruošimo. Norime jums pateikti keletą naudingų patarimų:

  • Pagalvokite, kur stalas stovės. Kruopščiai išmatuokite erdvę, kad išvengtumėte nusivylimo.
  • Pasirinkite stalą, atitinkantį jūsų interjero stilių. Medinis stalas dažnai puikiai tinka kiekvienam interjerui, bet stalas su stikliniu stalviršiu geriau derės šiuolaikiniame interjere.
  • Jei pirksite stalą ir kėdes atskirai, o ne visą valgomojo komplektą, paskaičiuokite, kiek kėdžių tilps po stalo stalviršiu. Jei vėliau norėsite pridėti daugiau kėdžių, gali prireikti apsvarstyti didesnio stalo pirkimą.

Tinkamų kėdžių pasirinkimas

Išsirinkus valgomojo stalą, laikas pasižvalgyti gražių kėdžių. Pavyzdžiui, įsigykite kelias žavingas kėdes iš (dirbtinės) odos, kurios puikiai derės prie medinio ar stiklinio stalo. Be to, galite sukurti unikalią ir eklektišką išvaizdą derindami įvairių tipų kėdes – įvairios formos, medžiagų ar spalvų.

Baro stalai mažesnėms erdvėms

Gyvenate nedideliame name ar jūsų svetainė mažoka? Tuomet labai svarbu sumaniai išnaudoti esamą erdvę. Baro stalas yra puikus sprendimas, nes yra aukštesnis ir suteiks kambariui erdvės pojūtį.

Peržiūrėti daugiau