Pasiūlymai 24/7
Nemokamas pristatymas visoms prekėms
Kaina24 vertinimas: 8 / 10

Plaukimo Baseinai

Atsipūskite viename iš mūsų baseinų

Baseinas sode daugeliui asocijuojasi su prabanga, bet kai dienos yra tokios karštos, tai- būtinybė! Šiandien yra keletas antžeminių baseinų rūšių, kurios jums, jūsų šeimai ir draugams atneš daug džiaugsmo vasaros metu. Čia, vidaXL, rasite nuostabius didžiulius baseinus su rėmais, kuriuos sumontuoti bus greita ir paprasta, be to, galite įsigyti ir pripučiamus baseinus mažesnėms erdvėms. Taigi, ko laukiate? Apsilankykite, raskite geriausią baseiną ir atsivėsinkite šią vasarą!

Keli baseinų tipai

Galima išskirti du antžeminių baseinų tipus: baseinai su rėmais arba pripučiami baseinai. Abu jie turi savo pliusus ir minusus, kuriuos norėtume aptarti. Lyginant su pripučiamais baseinais, baseinai su rėmais yra tvirtesni, didesni ir atsparesni pratekėjimams. Dažniausiai šių baseinų turėtojai juos palieka sode ištisą vasarą. Jei jūsų sode nėra daug vietos, būtinai apie tai pagalvokite prieš pirkdami tokį baseiną. Pripučiamus baseinus yra lengviau pripūsti ir išleisti orą, kai nenaudojami. Šie baseinai yra mažesni, todėl labiau tinka mažiems vaikams žaisti.

Naudingi priedai

Kai paliekate baseiną lauke visai vasarai, svarbu jį prižiūrėti. Galite įsigyti įvairius siurblius, filtruojančius vandenį ir neleidžiančius kauptis purvui. Kiti naudingi priedai yra baseino vakuuminiai siurbliai, baseino uždangalai, kopetėlės ir šviesos. Baseinuose taip pat populiaru įrengti šilumokaičius. Šilumokaitis užtikrins, jog vandens temperatūra visada būtų maloni. Čia, vidaXL, rasite viską, ko tik gali prireikti jūsų baseinui!

Peržiūrėti daugiau