Antžeminių baseinų

Antžeminių baseinų privalumai

Jei tau atrodo, kad tave visur supa antžeminiai baseinai, greičiausiai taip ir yra. Kadangi baseinai yra vis labiau įperkamesni, o vasaros pasižymi vis didesniais karščiais, pravartu vieną pasistatyti ir savo namuose bei atsivėsinti tomis dienomis, kai temperatūra muša naujus rekordus. Palyginus su įmontuojamais baseinais, antžeminiai pasižymi keliais privalumais.

  • Juos itin paprasta montuoti. Įmontuojamiems baseinams žemę paruošti užtruks daugybę savaičių, jau nekalbant kelių žmonių pagalbos tam reikės, tuo tarpu antžeminį baseiną gali sumontuoti pats.
  • Paprastas montavimas taip pat reiškia, kad jis yra įperkamesnis. Tau nereikės samdytis darbininkų, o sodas tiks toks, koks yra.
  • Šie baseinai yra saugesni, nes nekyla pavojus į vieną iš jų įkristi. Jų nereikia papildomai aptverti, tad jie yra kur kas geresnis pasirinkimas jei turi mažų vaikų.
  • Kai kurie žiemos metu gali būti padėti laikymui, tad tau nereikės nerimauti dėl baseino priežiūros jo nenaudojant.

 

Pas mus rasi kiekvieno skonį atitiksiančius antžeminius baseinus

Mes siūlome įvairių rūšių antžeminius baseinus. Peržvelk mūsų platų įvairių formų ir dydžių baseinų asortimentą ir išsirink geriausiai tinkantį tavo lauko erdvei.

Priklausomai nuo tavo sodo dydžio ir formos, gali rinktis iš apskritų, ovalo formos ir stačiakampių baseinų. Norėdamas užtikrinti, kad tavo vaikai galės baseine saugiai žaisti, įsigyk mažą seklų baseiną, o jei planuoji savo kieme surengti tikrą baseino vakarėlį rinkis iki 7 metrų ilgio baseiną.

Mūsų asortimente taip pat rasi laisvai pastatomų baseinų, kuriuos iškart galėsi pripildyti vandeniu. Siekiant užtikrinti papildomą saugumą, jie netgi pristatomi su juos juosiančiu pripučiamu žiedu.

Baseinai su plieno rėmu paprastai yra didesni ir tvirtesni. Jų montavimas neužtruks ilgai, tačiau jie užtikrins ilgaamžę konstrukciją, kurią ištisus metus galėsi laikyti savo sode.

 

Kaip išsirinkti savo lauko erdvei tinkamiausią baseiną

Renkantis antžeminį baseiną turi atkreipti dėmesį į kelis dalykus.

  •  Išmatuok savo sodą

Užtikrink, kad tavo baseinas tilps sode ar turimoje erdvėje, - geriau įsitikinti, nei vėliau gailėtis.

  •   Patikrink vietinius įstatymus

Kai kur yra taikomos tam tikros taisyklės, kokia erdvė turi būti palikta tarp baseino ir jį supančių konstrukcijų. Iš anksto patikrink ir įsitikink, kad šių reikalavimų nepažeisi.

  •  Pasirink formą

Baseinai su rėmais galimi įvairių formų (apskriti, ovalo formos, stačiakampiai ir kt.) ir kai kurios jų gali būti kur kas labiau tinkamos tavo sodo dydžiui ir formai nei kitos.

  •   Pasirink sienos aukštį

Baseino sienų aukštis nurodo jo gylį. Prieš nusprendžiant įvertink kas baseinu naudosis. Jei baseinas bus per gilus, jo gali išsigąsti maži vaikai, o jei per seklus, - jame gali būti ne taip smagu suaugusiems ir patyrusiems plaukikams.

  • Nuolatiniai arba laikini baseinai

Kai kurie baseinai gali būti palikti lauke visą žiemą, kai tuo tarpu kitus reikia padėti laikymui, taip užtikrinant, kad jie nebus pažeisti dėl šalčio ar kitų oro sąlygų bei, jog galėsi juos vėl naudoti kitą vasarą.

Kad ir koks būtų tavo pasirinkimas, gali būti tikras, kad mūsų asortimente rasi tinkamą variantą. Peržvelk jį, į pagalbą pasitelkęs mūsų filtrus rask geriausią baseiną savo sodui ir kaip įmanoma greičiau surenk savo pirmąjį vasaros baseino vakarėlį!

 

Ieškote kitų prekių? Peržiūrėkite žemiau esančias kategorijas:

Tipas: Pripučiami baseinai su čiuožyklomis - Bestway stačiakampiai baseinai - Dideli pripučiami baseinai - Gilūs pripučiami baseinai - Pripučiamą baseiną - Vaikiškus baseinus

Žiūrėti daugiau Žiūrėti mažiau
(0 rezultatai)