Stebinantis asortimentas
Nemokamas pristatymas
Puikios kainos

Vyno ir Alkoholio Spintelės

Prabangios spintelės gėrimams

Tikriausiai turite kelis ypatingus butelius, padėtus atokiau, ir saugomus ypatingai progai. Be abejo, juos galima saugoti bet kurioje senoje spintelėje, bet kodėl gi neparodyti jų, padėjus prabangioje spintelėje gėrimams? Siūlome įvairių dydžių ir formų barus. Jei esate vyno gurmanas – geriausius kolekcinius vynus galite laikyti matomais, mūsų stilingose spintelėse su keletu skyrių vyno buteliams ir vieta skirta pakabinti taurėms. vidaXL rasite kelias ypatingas gaublio formos gėrimų spinteles, kurios puikiai atrodys bet kuriame interjere.

Kelių stilių gėrimų spintelės

vidaXL rasite nemažą įvairių stilių spintelių gėrimams pasirinkimą. Jei vyno namuose daug neturite, galime pasiūlyti žavingas mažas stačiakampes spinteles – barus, kurios atitiks jūsų poreikius. Jei ieškote kažko įspūdingesnio – vidaXL ir čia gali pasiūlyti fantastiškus gaublio formos barus. Šie unikalūs vyno saugojimo sprendimai tikrai paliks įspūdį svečiams ir suteiks vintažinio dvelksmo interjerui. Visos spintelės alkoholiniams gėrimams yra puoštos 16 amž. laivybos brėžiniais išorinėje pusėje ir reprodukcine tapyba iš vidinės pusės – todėl visuomet išliks įspūdingomis, nesvarbu, ar paliksite jas atidarytomis ar uždarysite, norėdami apsaugoti gėrimus nuo pašalinių akių. Baro spintelės pagamintos iš eukalipto medienos, o šilta spalva tiesiog tobulai įsilies į jūsų interjerą.

Laikykite gėrimus gaublyje

Gaublio formos baras yra tobulas sprendimas jei norite, kad gėrimų spintelė atliktų ir dekoratyvinę, ir praktinę funkciją. Šis sprendimas puikiai derės bet kurioje svetainėje, be būtinybės leistis į vyno rūsį užsukus svečiams… baras su gėrimais visuomet bus po ranka! Dangtis laba lengvai atsidaro ir užsidaro, o dekoruotas vidus visuomet bus nepakartojama interjero detale.

Peržiūrėti daugiau