Stebinantis asortimentas
Nemokamas pristatymas
Puikios kainos
Baldai  (70)

Kėdės su atlošu

Su poilsio gultu suteikite savo interjerui prabangos įspūdį

Poilsio gultas (literatūriškai: ilgas krėslas) yra žavingas, patogus, tačiau nuvertintas baldas. Jį galite naudoti kaip gultą- atsigulti, tačiau jis taip pat funkcionuoja kaip stilinga dvivietė sofa. Kadangi atlošas atsilošia visu ilgiu, palyginti su sofa jis neatrodo toks tvirtas. Čia, vidaXL turime nuostabų fantastiškų, iš įvairių medžiagų pagamintų, krėslų pasirinkimą.

Patogus poilsio gultas

Vietoje krėslo ar atlošiamo krėslo, taip pat galite įsigyti patalpų poilsio gultą. Šis fantastiškas baldas yra ypatingai patogus ir sukuria dar daugiau sėdėjimo vietos. Jūsų svečiai pamėgs kambaryje esantį naują traukos centrą, o jūs negalėsite pakilti nuo šios patogios sofos! Mūsų poilsio gultams naudojamos medžiagos prisideda prie šių kėdžių patogumo. Pavyzdžiui, pasirinkite poilsio gultą pagamintą iš aukštos kokybės dirbtinės odos ar medvilnės ir poliesterio mišinio. Šios medžiagos yra lengvai valomos.

Kampinės sofos pasirinkimas

Jei norite nušauti du zuikius vienu šūviu, galite apsvarstyti kampinės sofos įsigijimą. Taip įsigysite ne tik sofą, bet ir poilsio gultą. Kai kurie modeliai leidžia poilsio gultą atskirti, todėl jį galite padėti kur nors kitur. Čia, vidaXL, rasite keletą kampinių sofų su prijungtais poilsio gultais. Jie yra patogūs sėdėti, bet taip pat fantastiški atsigulti.

Peržiūrėti daugiau