Pasiūlymai 24/7
Nemokamas pristatymas visoms prekėms
Kaina24 vertinimas: 8 / 10

Foteliai, reglaineriai ir išlankstomi krėslai

Rodoma: 1-48 iš 606
  • ...

Patogūs krėslai

Daugelyje žodynų krėslo apibrėžimas yra „tinginių kėdė“. Čia, vidaXL, tai yra tai, apie ką galvojame kurdami mūsų nuostabų, tokių baldų asortimentą. Šiuose krėsluose iš tiesų galite atsipalaiduoti su gera knyga ar žiūrėdami savo mėgstamiausią televizijos laidą. Mūsų patogūs krėslai taip pat puikiai tinka mėgautis pietų miegu. Optimaliam poilsiui užtikrinti, rasite gausybę kėdžių su pakojomis, taip pat kaip ir masažo kėdžių bei reguliuojamų kėdžių, kurias galėsite pritaikyti pagal savo norus, viskas čia, vidaXL.

Krėslai iš audinio ir dirbtinės odos

Kai kuriems žmonėms labiau patinka kėdės apmuštos audiniu, nes jos išskiria daugiau šilumos. Taip pat galite pasirinkti (dirbtinės) odos kėdę. Tokia medžiaga yra maloni prisiliesti bei lengvai valoma. Jei visi jūsų baldai yra pagaminti iš odos, tai nebūtinai reiškia, jog gražus naujas krėslas taip pat turi būti iš jos pagamintas. Skirtingų medžiagų derinys jūsų interjerui suteiks unikalią bei eklektišką išvaizdą.

Reguliuojamos, poilsiui skirtos kėdės

Čia, vidaXL, su mūsų be galo patogiais ir reguliuojamais krėslais patirsite optimalų atsipalaidavimą. Galite atsilošti ir atsipalaiduoti, nes mes turime šaunią, tobulam jūsų miegui sukurtų kėdžių su reguliuojamais atlošais kolekciją. Pridėta pakoja užtikrina visišką patogumą. Atlošiamas krėslas yra kitas krėslo tipas padėsiantis atsipalaiduoti. Dėka atlošiamos sistemos galite lengvai atsistoti ir atsisėsti. Be to, pakoja yra reguliuojama, taip užtikrinant, jog jūsų kojos bus iškeltos. Nuostabu!

Savo interjere sukurkite vieningumą

Į savo interjerą pridėdami atpalaiduojančią kėdę, galite iš karto sukurti jaukų kampelį. Tai taip pat šaunus būdas į erdvę įnešti šiek tiek spalvos ar skirtingų medžiagų. Pasirinkite, pavyzdžiui, nuostabią violetinę kėdę ar krėslą su raštu sudarytu iš įvairių gabaliukų. Tai lengvai pagyvins juodą ar baltą interjerą, bei sukurs tikrą žvilgsnius prikaustantį kampelį namuose.

 

Ieškote kitų prekių? Peržiūrėkite žemiau esančias kategorijas:

Peržiūrėti daugiau