Namų biuro kategorijos


Paversk laisvą kambarį į puikų namų biurą pasinaudojant mūsų būtiniausiomis namų biuro priemonėmis! Nežinai, kokio tipo baldų tau reikia? Nesijaudink! Namų biuro baldų rinkiniai arba atskiri stalai, kėdės ir daiktų laikymo sprendimai yra būtini produktai. O kaip dėl pastatomo stalo ar spalvingos dokumentų spintelės, kuri pakeltų jį į kitą lygį?

Nepamirškime ir dekoro! Suteik savo namų biurui asmeniškumo piešiniais ant sienų, augalais ir stalo priedais. Įdomu, kuo skiriasi biuro baldai nuo namų baldų? Biuro baldai sukurti taip, kad atlaikytų kasdienio naudojimo susidėvėjimą, o namų baldai orientuoti į patogumą ir stilių. Laimei turime abu variantus atitinkančių prekių.Namų biuro kolekcijos


Tavo namų biuras gali lengvai tapti įkvepiančia erdve, kurios tau reikia pasitelkiant mūsų namų biuro priedus. Visų pirma biuro kėdė padės išlaikyti gerą laikyseną dirbant. Puikus namų biuro įkvėpimas kyla iš sutvarkyto stalo su namų biuro reikmenimis. Įtrauk šiek tiek sienų dekoro, kad suteiktum spalvingumo. Nesvarbu, ar tau labiau patinka motyvaciniai plakatai, gamtos scenos ar pop menas, kiekvienam skoniui rasi kažką tinkamo. Turint šiuos smagius ir funkcionalius daiktus savo namų biuro kolekcijoje, tikrai lauksi, kada galėsi sėsti ir kibti prie darbo!

Sienų dekoras

33.99 €

PVM įskaičiuotas

6,41 € /m²


Namų biuro dekoravimo patarimai ir idėjos


Su namų biuro baldų idėjomis, suprojektuoti tinkamą darbo vietą yra itin lengva. Gali rinktis namų biuro baldų komplektus arba pasirinkti atskirus elementus. Bet kuriuo atveju, rekomenduojame peržvelgti mūsų baldų pirkimo vadovus – jie labai naudingi! Dar nežinai, kaip papuošti savo darbo vietą? Pasikliauk mūsų namų biuro idėjomis. Puikus atspirties taškas – pasidomėti mūsų interjero dizaino stiliais ir karščiausiomis įkvėpimo tendencijomis.

Interjero stiliai

Raskite savo mėgstamą interjero dizaino stilių ir įsigykite daiktus, atitinkančius kiekvieną stilių. Paverskite savo namus namais šiandien!

Skaityti daugiaukeyboard_arrow_right

Kaip išsirinkti žaidimų kėdę

Kuo daugiau laiko praleidžiate sėdėdami, tuo svarbesnis jūsų pasirinkimas.

Skaityti daugiaukeyboard_arrow_right

#sharemevidaxl


Labai džiaugiamės, kad klientai kuria gražias erdves su mūsų produktais ir dalijasi jomis su #sharemvidaXL. Nuo stulbinančio sodo dizaino iki jaukių namų interjero – mūsų klientų kūrybiškumas tikrai įkvepia. Jūs taip pat galite prisijungti prie mūsų bendruomenės ir pasidalykite savo vidaXL įkvėptais dizainais. Švęskime savo aistrą gražioms, patogioms gyvenamosioms patalpoms ir įkvėpkime vieni kitus kurti dar nuostabesnius dizainus!

Atraskite viską