Sužinok, kaip pasirinkti žaidimų kėdę

Patogi kėdė daro stebuklus. Galbūt ilgas darbo valandas leidi sėdint ar žaidžiant mėgstamus konsolės žaidimus. O tai reiškia, jog kėdės kokybė darys įtaką jūsų patogumui. Taisyklinga sėdėjimo padėtis reikšminga dėl daugelio aspektų: nuo sveikatos problemų iki linksmybių.

Štai kodėl pasirinkus tinkamą žaidimų kėdę gali pakeisti visą žaidimą. Kėdės dydis, pritaikomumas, medžiaga – atsižvelk į visas šias detales, kad žinotum, kaip rinktis žaidimų kėdę. Mūsų pirkimo vadove rasi reikalingiausius patarimus.

 

Informacija, į kurią reikia atkreipti dėmesį, renkantis žaidimų kėdę

Žaidimų kėdė yra ne tik baldas, kuris turėtų suteikti komfortą. Dėl pažangių technologijų, žaidimų kėdės šiais laikais turi specialias funkcijas, kurios žaidimų valandas paverčia patogesnėmis. Štai kodėl žaidimų kėdes galima derinti su žaidimų sistema tam, kad būtų pasiektas geriausias naudojimas. Tad prieš pradedant, būtinai patikrink sistemos suderinamumą.

Žaidimų kėdė tinka žaisti kompiuterinius žaidimus, o lenktyninių žaidimų kėdė yra patogi kėdė jaudinančiomis lenktynėms. Norint suteikti dar daugiau funkcionalumo, lenktynių žaidimų kėdėje yra pedalai, vairas arba pavarų svirtis.

Kita vertus, žaidimų kėdė ant pjedestalo gali būti pakelta virš žemės, taip suteikiant papildomą patogumą. Supama žaidimų kėdė yra labai populiari, nes ji leidžia žaidėjui atsipalaiduoti.

Galvok apie komfortą

Tai turėtų būti pirmas dalykas, į kurį reikia atsižvelgti renkantis žaidimų kėdę. Ilgos žaidimų valandos gali labai apkrauti nugarą. Ieškok ergonominių savybių, tokių kaip juosmens atrama, reguliuojama nugaros ir porankių atrama, kaklo atrama ir įtraukiama kojos atrama. Kai kurios netgi gali būti pakreiptos atgal.

 

Žaidimų kėdė yra didelė kėdė

Dydis visada yra svarbus renkantis baldą. Žaidimų kėdės visada yra gana didelės, palyginti su įprastomis rašomojo stalo kėdėmis. Jas renkantis vertėtų atsižvelgti į ūgio ir svorio matmenis, tačiau taip pat nepamiršti, jog jos turi derėti prie tavo kambario.

Taip pat, vertėtų atkreipti dėmesį į kūno tipą. Per maža žaidimų kėdė sukels fizinį diskomfortą, o per didelė – nepadės gerinti žaidimo įgūdžių.

 

Investuok į aukštos kokybės medžiagą

Tau tinkanti žaidimų kėdė suteikia didžiausią komfortą. Ji taip pat yra patvari ir tvirta bei gali suteikti puikią atramą kūnui ir tarnauti daugelį metų. Galvodamas apie medžiagas, iš kurių ji pagaminta, nepamiršk kėdės pagrindo. Ši savybė padės atskirti pigią žaidimų kėdę, kuri yra mažiau patvari, ir patvarią.

Gali rinktis iš šių medžiagų:

  • Oda – tikra oda yra amžina, tvirta ir kvėpuojanti, todėl kėdė išliks vėsi ir suteiks reikalingą komfortą.
  • PU oda – pigesnė nei tikra oda, PU yra atspari išsiliejimams ir neištrupa po kelių naudojimų.
  • PVC oda – PVC oda yra dar vienas prieinamas pasirinkimas. Ji yra atspari dėmėms ir vandeniui, taip pat yra įvairių spalvų.
  • Audinys – daug pralaidesnis už odą. Medžiaginė žaidimų kėdė yra minkšta ir nesitampo.
  • Tinklelis – tinklinė kėdė yra labiausiai kvėpuojanti ir labai patogi. Turėk omenyje, kad tinklelį nėra taip lengva valyti, kaip likusias medžiagas, todėl kėdė gali greičiau nusidėvėti.

 

Koks tavo stilius?

Rasti tinkamą žaidimų kėdę nėra lengva. Be komforto, turėtum pasidomėti jo išvaizda. Galų gale, tai vis dar yra baldas, ir jis turi atitikti tavo stilių. Daugelis jų yra įvairių spalvų, derančių prie tavo žaidimų konsolės ar kompiuterio. Kitos žaidimų kėdės gali būti derinamos pagal mėgstamą spalvų schemą, žaidimų temas ir herojus. Pasidomėjus, gali rasti savo svajonių žaidimų kėdę.

Pasirink kėdę su įmontuotomis techninėmis funkcijomis. Kai kurios turi kojos atramą; kitos orientuojasi į aukštųjų technologijų detales. Mėgaukis įmontuotu garsiakalbiu ir netgi galvos atrama. Pasirinkus tokias universalias galimybes, tobulą žaidimų kėdę išsirinkti galima vos po kelių paspaudimų. Būtinai patikrink mūsų puikų žaidimų kėdžių asortimentą žemiau ir pradėk žaisti!