Stebinantis asortimentas
Nemokamas pristatymas
Puikios kainos
Kiyoh vertinimas: 8 / 10
Baldai  (288)

Rašomieji Stalai

Rodoma: 1-48 iš 288

Sukurkite tinkamą darbo vietą su patogiu stalu

Darbo vieta turi atitikti keletą svarbių kriterijų. Įrengti geram stalui reikia pakankamai laisvos erdvės bei patogios biuro kėdės ir daug lentynėlių, skirtų susidėti dokumentams ir biuro reikmėms. Patogus sėdėjimas leis dirbti produktyviau. vidaXL mes turime didžiulį kiekį stalų, kurie puikiai atitiks biuro reikalavimus, bei kurie puikiai tiks vaikų kambaryje.

Kompiuterių stalai

vidaXL galite rasti ne tik stalų su stalviršiais ar stalčiais, bet ir didelį kiekį specialių kompiuterio stalų, kurių platūs stalviršiai ir slankiojančios lentynėlės puikiai tiks pasidėti klaviatūrai. Dėl ypač patogaus plataus stalo stalviršio, jūs turėsite daug vietos susidėti dokumentams ir raštinėms reikmėms.

Pasirinkite tinkamą stalą

Perkant naują stalą, reikia apsvarstyti keletą svarbių dalykų. Kokiam tikslui jūs naudosite stalą? Kokį kompiuterį, stacionarų ar nešiojamą, planuojate laikyti ant stalo? Ar stalas tilps kambaryje? Jei jums reikia didelio stalo viršaus, bet kambario erdvė per maža, kampinio stalo įsigijimas gali būti tinkamas sprendimas. Sumontuokite stalą teisingai. Tvarkingos darbo vietos įrengimas yra labai svarbus išvengti sužalojimų.

Spintelės stalčiai – papildoma vieta susidėti daiktams

Ar jums trūksta vietos daiktų saugojimui jūsų biure? Pastatyti mažą spintelę su stalčiais po jūsų stalu,  gali būti ideali išeitis. Toks sprendimas sutaupys vietos bei dokumentai bus sudėti tvarkingai, patogioje vietoje. Apsvarstykite spintelės aukštį, spalvą ir medžiagą. vidaXL yra keletas stalų su integruotais stalčiais.

Peržiūrėti daugiau