Pasiūlymai 24/7
Nemokamas pristatymas visoms prekėms
Kaina24 vertinimas: 8 / 10

Spintelės

Rodoma: 1-48 iš 72

Grožio stalelis būtinas atributas pasiruošimui ryte

Ar pasiruošimas kas rytą prieš vonios veidrodį yra tikra kankynė? Jei taip, jums turime nuostabią išeitį! Su grožio staleliu iš vidaXL, jums niekada nereikės papildomos vietos bei nebeteks kankintis prie aprasojusio veidrodžio. Galite laikyti visas savo grožio priemones vienoje vietoje ir pagreitinti savo rytinę rutina!

Įvairūs makiažo stalelių tipai

Čia, vidaXL, rasite įvairiausius grožio stalelius su veidrodžiais, stalčiais ir kėdute! Šiuose nuostabiuose balduose galėsite daug tvarkingiau laikyti savo papuošalus ir grožio produktus! Makiažo stalelis su derančia kėdute bus puiki, dekoratyvi dėtalė jūsų miegamajame. Kadangi šių gražių baldų spalvos yra neutralios, jie be abejonės dėrės prie jūsų miegamojo interjero. Be to, vidaXL galite rinktis tiek iš klasikinių, tiek iš modernių makiažo stalelių!

Visi jūsų daiktai pasiekiami ranka

Grožio stalelis yra idealus pasirinkimas, jei praleidžiate daug laiko prie veidrodžio ir norite, jog jūsų papuošalai ir grožio produktai būtų tvarkingai sudėlioti. Šiuose staluose yra keletas stalčių, kuriuose galite tvarkingai sudėlioti ir atskirti visus savo daiktus. Be papildomos vietos stalčiuje, ant stalviršio galėsite susidėti pačius vertingiausius daiktus, taip, kad visi jūsų draugai juos matytų!

Peržiūrėti daugiau